Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lustrzanka do maks. 2500zł nowa czy używana?


bintom

Rekomendowane odpowiedzi

panowie i ja myśle o D90 jestem amatorem ale jak kupować to już na lata....

warto kupić D90 czy szukać czegoś innego?

kilka miesięcy temu też stałem przed takim wyborem, zaczynając od d3000 i skończywszy na d90, dzięki właśnie kolegom z forum :hi:

pomimo, że jest to "leciwe" body, to kogo byś nie zapytał, wyraża się o nim pozytywnie, ja również polecam :good:

za kilka lat być może zmienię na d300s, ale do tego jeszcze długa droga praktyk :gwizdanie: miałem okazję "pobawić" się kilka minut owym d300s i :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d90 i jakiś obiektyw dla amatora ale żeby starczył chociaż na jakiś czas

nie chce zakładać wątku więc 3700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nikon-d90-18-105-f-3-5-5-6vr-kup-teraz-3500zl-i1954261017.html To jeżeli nowy, a jak chcesz coś używanego : http://allegro.pl/nikon-d90-nikkor-18-105-vr-torba-filtr-uv-i1968470575.html Do tego zostaje Ci na stałkę i (lub) lampę. Z takim zestawem jesteś przygotowany na większość sytuacji.

Masz jakieś preferencje co do tego co chciał byś fotografować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować chłopakom jeszcze raz. Jestem naprawdę zadowolony z tego sprzętu, jedno co zmieniłem to zamiast AF-S 35mm kupiłem AF 50mm. Starszy model jeśli się nie mylę, ale za to w bardziej przystępnej cenie , bo i tak już sporo przewyższyłem mój pierwszy budżet na sprzęt.

To jedna z próbek foto :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a89bc046a5031920.html

Cristoforo a Ty co kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak słyszałem, po za tym gość co kupowałem od niego aparat przekonywał mnie, że ta 50mm jest bardziej uniwersalna niż 35mm . Ona ma obie stałki i używa więcej 50mm ( foci tylko stałkami ) Z tego co widzę to jestem zadowolony z wyboru.

P.S. Po za tym jest tańsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się bo nie mam na chwilę obecną TV i nie wiem co teraz będzie najważniejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się bo nie mam na chwilę obecną TV i nie wiem co teraz będzie najważniejsze :decayed:

da radę żyć bez plazmy czy lcd, ja do tej pory jakoś prosperuję :wink4: ale aparat do focenia to podstawa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od roku nie mam żadnego TV i powiem Ci, że wystarczy mi laptop i internet...

a cykanie fotek zapewne daję więcej radości niż słuchać ciągle spekulacji w tv więc kto wie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli już rok żyjesz bez tv, to Ty musisz być szczęśliwym człowiekiem, a do pełnego szczęścia brakuje Ci tylko dobrego lustra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...