Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lustrzanka do maks. 2500zł nowa czy używana?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie i ja myśle o D90 jestem amatorem ale jak kupować to już na lata....

warto kupić D90 czy szukać czegoś innego?

kilka miesięcy temu też stałem przed takim wyborem, zaczynając od d3000 i skończywszy na d90, dzięki właśnie kolegom z forum :hi:

pomimo, że jest to "leciwe" body, to kogo byś nie zapytał, wyraża się o nim pozytywnie, ja również polecam :good:

za kilka lat być może zmienię na d300s, ale do tego jeszcze długa droga praktyk :gwizdanie: miałem okazję "pobawić" się kilka minut owym d300s i :kox:

Opublikowano

d90 i jakiś obiektyw dla amatora ale żeby starczył chociaż na jakiś czas

nie chce zakładać wątku więc 3700zł

Opublikowano

http://allegro.pl/nikon-d90-18-105-f-3-5-5-6vr-kup-teraz-3500zl-i1954261017.html To jeżeli nowy, a jak chcesz coś używanego : http://allegro.pl/nikon-d90-nikkor-18-105-vr-torba-filtr-uv-i1968470575.html Do tego zostaje Ci na stałkę i (lub) lampę. Z takim zestawem jesteś przygotowany na większość sytuacji.

Masz jakieś preferencje co do tego co chciał byś fotografować???

Opublikowano
  • Autor

Chciałem podziękować chłopakom jeszcze raz. Jestem naprawdę zadowolony z tego sprzętu, jedno co zmieniłem to zamiast AF-S 35mm kupiłem AF 50mm. Starszy model jeśli się nie mylę, ale za to w bardziej przystępnej cenie , bo i tak już sporo przewyższyłem mój pierwszy budżet na sprzęt.

To jedna z próbek foto :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a89bc046a5031920.html

Cristoforo a Ty co kupiłeś ?

Opublikowano

ja cały czas myślę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To się nie zastanawiaj tylko bierz d90 :wink4:

Opublikowano

Cristoforo a nad czym ty tak dumasz??? D90 albo odrazu d300, D300s :kox:

Bintom, ta pięćdziesiątka na forach często zachwalana :good:

Opublikowano
  • Autor

Też tak słyszałem, po za tym gość co kupowałem od niego aparat przekonywał mnie, że ta 50mm jest bardziej uniwersalna niż 35mm . Ona ma obie stałki i używa więcej 50mm ( foci tylko stałkami ) Z tego co widzę to jestem zadowolony z wyboru.

P.S. Po za tym jest tańsza :)

Opublikowano

zastanawiam się bo nie mam na chwilę obecną TV i nie wiem co teraz będzie najważniejsze :decayed:

Opublikowano

zastanawiam się bo nie mam na chwilę obecną TV i nie wiem co teraz będzie najważniejsze :decayed:

da radę żyć bez plazmy czy lcd, ja do tej pory jakoś prosperuję :wink4: ale aparat do focenia to podstawa :cool1:

Opublikowano

ja od roku nie mam żadnego TV i powiem Ci, że wystarczy mi laptop i internet...

a cykanie fotek zapewne daję więcej radości niż słuchać ciągle spekulacji w tv więc kto wie :naughty:

Opublikowano

jeżeli już rok żyjesz bez tv, to Ty musisz być szczęśliwym człowiekiem, a do pełnego szczęścia brakuje Ci tylko dobrego lustra :good:

Opublikowano

Hehe jeszcze trochę i kupisz ten aparat :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.