Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odbiorem fm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam problem z nieorginalnym radiem/ jakiś no name/ dla mnie zaletą jest port usb i sd mmc, absolutnie nie jestem audiofilem i radio spełnia dla mnie funkcję czysto informacyjno -użytkową, jestem w stanie pogodzić się z zakłoceniami na falach długich, ale fm to by mogło już nie reagować na każdy słup z kablem telefonicznym, czy wysokiego napięcia/ zakłócenia są zauważalnie męczące/. Problemu upatruję albo w kiepskiej jakości tunerze, albo w braku anteny dachowej w moim aucie a4 2003, podobno antena jest w tylnej szybie tak jak ogrzewanie /namalowana- he he/ tak czy inaczej rozwiązanie jest praktyczne: nie ma co demontować przed wjazdem na myjnię, ale odbiór kicha. moje pytania:

czy z radiem fabrycznym są też takie jaja? podejrzewam że nie...

czy ma ktoś na zbyciu takie cd radio?

czy radio fabryczne coś wyświetla na kompie przy wskaźnikach i czy można to uruchomić jeżeli w aucie od nowości nie było radia?

czy można dołożyć jakiś wzmacniacz antenowy i czy ma to sens?

jak to poprawić bez zakładania anteny na dachu?

sie rozpisałem... przepraszam odpowiedzcie proszę.

Pozdrawiam

Opublikowano

czy z radiem fabrycznym są też takie jaja? podejrzewam że nie...

czy ma ktoś na zbyciu takie cd radio?

czy radio fabryczne coś wyświetla na kompie przy wskaźnikach i czy można to uruchomić jeżeli w aucie od nowości nie było radia?

czy można dołożyć jakiś wzmacniacz antenowy i czy ma to sens?

jak to poprawić bez zakładania anteny na dachu?

sie rozpisałem... przepraszam odpowiedzcie proszę.

Pozdrawiam

myśle, że na większość sam już odpowiedziałeś... To radio na 99% jest problemem...

cd radio można kupic na allegro, za około 500 zł (model concert)

Ostatnio była dyskusja na temat wyświetlania na FISie, poszukaj...

co do anteny, nie wypowiadam się... Wolałbym wymienić radio

(ale jak chcesz usb... to inna sprawa)

Opublikowano
Witam

mam problem z nieorginalnym radiem/ jakiś no name/ dla mnie zaletą jest port usb i sd mmc, absolutnie nie jestem audiofilem i radio spełnia dla mnie funkcję czysto informacyjno -użytkową, jestem w stanie pogodzić się z zakłoceniami na falach długich, ale fm to by mogło już nie reagować na każdy słup z kablem telefonicznym, czy wysokiego napięcia/ zakłócenia są zauważalnie męczące/. Problemu upatruję albo w kiepskiej jakości tunerze, albo w braku anteny dachowej w moim aucie a4 2003, podobno antena jest w tylnej szybie tak jak ogrzewanie /namalowana- he he/ tak czy inaczej rozwiązanie jest praktyczne: nie ma co demontować przed wjazdem na myjnię, ale odbiór kicha. moje pytania:

czy z radiem fabrycznym są też takie jaja? podejrzewam że nie...

czy ma ktoś na zbyciu takie cd radio?

czy radio fabryczne coś wyświetla na kompie przy wskaźnikach i czy można to uruchomić jeżeli w aucie od nowości nie było radia?

czy można dołożyć jakiś wzmacniacz antenowy i czy ma to sens?

jak to poprawić bez zakładania anteny na dachu?

sie rozpisałem... przepraszam odpowiedzcie proszę.

Pozdrawiam

Co do jakości odbioru to na tej stronie znajdziesz lekarstwo:

http://www.tme.pl/katalog/index.phtml

różne>wtyki i adaptery anten samochodowych szukaj seperatora antenowego VW/Audi

radia używane CD to nienalepszy pomysł (no chyba że fabryczne) a nowe renomowanych producentów nie są tak strasznie drogie - kwerstia wyglądu (gustu), możliwości itp itd

tak fabryczne radio jest "zależne" od auta i odwrotnie

Jeżeli fabrycznie nie było radia to trzeba sprawdzić kostkę jaka jest poprowadzona - może być zwykła tylko z zasilaniem lub dodatkowymi przewodami od przepływu danych. Ci co męczyli z firmowymi radiami coś więcej ci pomogą.

wzmacniacz antenowy już masz - po co kolejny?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam,

dzięki za uwagi.

kabelki w kostce zasilajacej są 3 jak dla mnie to plus minus i podtrzymanie pamięci, ale raczej się nie znam, skłaniam się do fabrycznego radia używanego ale mam pytanie czy go wsadzam i gra czy są dodatkowe jazdy z montażem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.