Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Z borygo na G12+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy odkąd kupiłem audiczkę jeżdżę na Borygo :wallbash: wiem (wtedy nie wiedziałem), że powinien być zalany płyn G12+ dlatego mam pytanie.

Szykuje mi się wymiana termostatu i oczywiście będę wymieniał płyn chłodniczy i chce zalać układ G12+ tylko nie wiem czy nie przyniesie to żadnych negatywnych skutków, czy nie wypłuka mi tam czegoś itp. itd.

Opublikowano

nic Ci nie wypłucze zalewaj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nawet jeśli na Petrygo zrobiłem 50 tys. km? :mysli:

Opublikowano

Oczywiście, że nie. Bo co by mógł wypłukać? (jedyny płyn jaki mi w tej chwili przychodzi do głowy który może zrobić coś złego to hydrauliczny do hamulców)

Opublikowano

lepiej późno, niż jak by Ci coś padło :cool1:

Opublikowano

raz piszesz ze na Borygo pozniej ze na Petrygo :mysli:

ale to i tak bez znaczenia jak masz okazje to wymieniaj na G12+

Opublikowano
  • Autor

raz piszesz ze na Borygo pozniej ze na Petrygo :mysli:

ale to i tak bez znaczenia jak masz okazje to wymieniaj na G12+

Hehe no tak te nazwy mi się zawsze myliły :wallbash: mam zalany błękitny Petrygo i myślałem, że ten płyn narobił tam jakiegoś syfu, który może wypłukać G12+ ale skoro mówicie, że nie to zalewam to co ma być.

Oczywiście jak 2 lata zmieniałem płyn przy wymianie rozrządu to żaden mechanik nie śmiał mi podpowiedzieć, że powinienem zalać G12+ :wallbash: tylko wlali Petrgo.

Opublikowano

nic sie nie stało :wink4:

Opublikowano

najlepiej przepłukaj przed zalaniem :hi:

Opublikowano
  • Autor

najlepiej przepłukaj przed zalaniem :hi:

Są jakieś specjalne środki czy przelać jeszcze raz ten Petrygo?

Opublikowano
  • Autor

najlepiej przepłukaj przed zalaniem :hi:

Są jakieś specjalne środki czy przelać jeszcze raz ten Petrygo?

http://moto.allegro.pl/k2-radiator-flush-preparat-do-plukania-chlodnic-i1916757562.html

Dzięki :good:

A jeszcze jedna ciekawostka, jak powiedziałem ojcu, że ten koncentrat G12+ muszę rozcieńczyć z wodą destylowaną to powiedział, że jestem jakiś "głupi" bo mi to zamarznie przy mrozach, dzwonił do mnie 3 razy żebym nie mieszał płynu z wodą :polew:

Opublikowano

Kolego koncentrat to jest coś co się rozrabia, chyba ze kupisz płyn to nie rozrabiasz :>

Opublikowano
  • Autor

Kolego koncentrat to jest coś co się rozrabia, chyba ze kupisz płyn to nie rozrabiasz :>

Wiem to kolego, chodzi o to że on nie wiedział o istnieniu koncentratu G12+, słyszał tylko o Petrygo i Borygo tak jak ja dopóki nie trafiłem tutaj :wink4:

Opublikowano

gdy by ktoś potrzebował :cool1:

G12 PLUS : woda Punkt krzepnięcia / Punkt wrzenia

1:2 -18*C / 105*C

1:1,5 -27*C / 108*C

1:1 -38*C / 110*C

UWAGA: Tolerancja temperatur +/- 2*C

Opublikowano

witam na allegro znalazlem jeszcze plyny g12++ czym one sie roznia oprocz dodatkowego + ??

Opublikowano

Jeśli mogę wtrącić swoje 2 grosze to jakiej firmy koncentrat polecacie bo widziałem jest tego trochę. W sklepie ori kosztuje 80zl a zamiennik G12+ 30..

Pozdrawiam

Opublikowano

znajomy kupił febi

Opublikowano
  • Autor

Ja też kupiłem Febi 1,5 l za 33 zł.

Opublikowano

Zastanawia mnie ten kult G12 :mysli: jest sporo dobrych, markowych płynów chłodniczych. Ale każdy leje to co uważa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.