Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

źle doczytałem to jest laserowa klawiatura ale z iphonem nigdy do czynienia nie miałem dlatego pytam od urodzenia mam nokie :decayed:

Opublikowano

Tymon może podpowiedz jak to ustawić żeby działało ;)

Opublikowano

A spróbuj usunąć i zainstalować z app na nowo

Opublikowano

Ok. Spróbuję

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Udało się, Tymon wielkie dzięki

Opublikowano

vario a nie próbowałeś tego wcześniej? Tyle pisania nie potrzebnie było :grin:

Opublikowano

myślałem, że problem był w kompatybilności forum, wyszukałmi a4-klub i wywalało, teraz po przeinstalowaniu wyszukało mi nasze forum ale jakoś inaczej i działa :whistling:

Opublikowano

moze miales stara wersje....

Opublikowano

z Itune'sa ściągnąłem kilka dni temu

Opublikowano

I jak ten Tapatalk smiga, jest to cos warte ?

Opublikowano

śmiga i jest warte, wcześniej przeglądałem forum za pomocą Safari i było to zlekka męczące, teraz jest git, polecam, trochę wygląda jak GG ale przejrzyste jest i nie ma zawieszek :)

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

jak ktoś ma Iphone'a w T-mobile to za darmo jest Navigon Select, polecam :) do ściągnięcia z Itunes

Opublikowano

szkoda, że żaden Tapatalk nie jest za darmo.. :thumbdown:

Opublikowano

ale aż tak drogi nie jest :whistling:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

App Store - TouchBB Lite

zobacz czy to Ci ogarnie nasze forum

Opublikowano

vario a co z emotami gdzie to sie włącza

Opublikowano

nie sprawdzałem jeszcze, ale pewnie robi się buźki tak na skróty, zaraz sprawdzę

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

;) ;( -) :)

Sent from my Variophone

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

emoty widać w tapatalku ale jak wstawiłem to na forum w przeglądarce widać jak widać :whistling:

Opublikowano

No dokładnie tylko to jest he he

Opublikowano

szczerze, ja to zainstalowałem dla szybkiego przeglądania forum jak jestem po za dostępem do lapka i to się sprawdza, nie oczekiwałem nie wiadomo jak bardzo zaawansowanej edycji, i tak szybciej i lepiej niż przez Safari

Opublikowano

Dokładnie szybko jest i jasno

Opublikowano

nie wiem czy ktoś z was ma ale ja mam super aplikację do customizacji Iphone'a Pimp my screen :) fajny jest i co chwila nowe tapety są, teraz jest możliwość zrobienia zablokowanego ekranu z własnym napisem

App Store - Pimp Your Screen

Opublikowano

Dzisiaj światowa premiera Iphone 5 i coś nic nie piszecie widzę :naughty:

http://m.gloswielkopolski.pl/p3m2c/artykul.html?synd=604097

iPhone 5 Live Coverage on Livestream

http://www.makoweabc.pl/2012/09/nadgryzieni-live-z-premiery-iphone-5-relacja-video-na-zywo/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+MakoweABC+%28Makowe+ABC%29

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

http://imagazine.pl/2012/09/12/iphone-5-oficjalnie-zaprezentowany-wiekszy-ekran-lte-a6/#more-28132

Stało się :wink:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

iPhone5_0190.jpgZrzut-ekranu-2012-09-12-o-00.04.40.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.