Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

O wiele lepiej niż w 4S bo ta na drobny mak się rozpadała :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany na 4s z passbookiem rozwiązane, trzeba datę zmienić na 2013 i działa potem włączyć automatyczna datę i powinno już działać:decayed:

zrobiłem to na 4 i działa (tzn. nie wyskakuje błąd) :decayed: dzięki Buszek :hi:

Loozik:decayed: właśnie czytałem ze działa tylko na niektórych modelach i wybiórczo

kurcze zastanawiam się nad tym 5 ale nie wiem. Poczekam aż kumpel weźmie i zadtanowie się może jak contract będę przedluzal dopiero:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kupiłem tablet-a Samsunga model GT-P5100

i jest problem, nie moge pisac na forum

"wklepuje" słowo, na pasku wyskakuje mi to słowo

"naciskam" na nie i wchodzi tylko pierwsza literka

nie moge równiez odpisywac na maile, nie ma kursora

maile na wp i tego typu sprawy bez problemu

brakuje mi jakiejśc aplikacji ?

czy może nie mam czegos uruchomionego ?

czekam na info

pozdrawiam

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam jeszcze taba 7" GT-P1000

i wszystko chodzi prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wielka woda takie kampanie, czy virale to standard. Dokladnie taka sama reklame Samsung zrobil juz 2 lata temu przy okazji SII.

Apple robił dokładnie takie same hece porównując się do PC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy muszę oddac dwa iPhone'y na gwarancje. Czy muszę oddac do serwisu Apple, czy moge i powinni mi przyjąć u operatora? Tam gdzie zostały zakupione? U jednego nam juz powiedzieli ze muszę w Apple a z Apple wysyłają do operatora... Muszę to załatwić dość szybko, bo za miesiąc mija gwarancja (roczna- śmiechu warte) i oczywiście powinni zapewnić telefony zastępcze u operatora prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w pl ale w uk jak masz kontrakt to oddajesz u operatora, tylko ze u nich robia to w 2 tyg. a jak pojdziesz do apple i masz nowego to od reki wymieniaja ci spod lady:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Niemczech, typowo Apple jest w Hamburgu a byłem dzisiaj w jakimś gravis, który niby zajmuje sie Apple, stwierdzili, ze muszę iść do operatora, dzisiaj juz nie dałem rady.

Myślałem, ze Apple to pożadna firma a coraz bardziej sie rozczarowuje poza tym podejście tych ludzi. Normalnie zawsze tak było, ze coś Ci sie dzieje z telef idziesz do operatora i oni zajmują sie wszystkim.

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Ale jak mam nowego? Mam 4s, który jeszcze produkują, ale nikt mi pewnie dwóch nie de zaraz nowych. W Londynie masz typowy serwis/ salon Apple a ja mam jakis sklep z serwisem, ale nigdzie w pobliżu serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja (roczna- śmiechu warte)

Wlasnie niedawno naswietlano ten Problem- Apple bezczelnie ignoruje przepisy europejskie ktore jasno mowia ze Sprzedawca ma obowiazek zapewnic prawo rekojmi minimmum 2 lata. Podobna chca sie za to wziac, tylko musza sie zglaszac uzytkownicy ktorzy pozwia apple do sadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nerwy to mozna sie klocic, a jak nie to kup sobie inny telefon co ma 2 lata gwarancji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...