Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

13:30 wyścig. Obecnosc - obowiązkowa :naughty:

za nieobecnosc poleca :ban: :ban: :ban::evil2: :gwizdanie:

Opublikowano

Pojechał rewelacyjnie!

Ale co lepsze. Na TVN jakieś wiadomości leciały popołudniu i prowadzący je podaje info że Robert pojedzie z 1 miejsca uzyskał wspaniały czas... (i tu wielka plama) 1.33,096 (przeczytał to jako jedna godzina, 33 minuty) <lol2>

Opublikowano

Wczoraj pomylilem sie tylko o jedna linie ale zato ktorą szoook :gwizdanie: :shocked:

Opublikowano

13:30 wyścig. Obecnosc - obowiązkowa :naughty:

za nieobecnosc poleca :ban: :ban: :ban::evil2: :gwizdanie:

A ja jutro mam wielki dylemacik :gwizdanie: Albo oglądam F1 do końca i spóźniam się na mecz, albo idę na mecz i nie oglądam końcówki wyścigu :decayed: ;( Ale chyba jednak wolę się spóźnić na meczyk :rolleyes: Będzie dobrze, ale jak dokładnie to sie zobaczy :cool: Trzymamy kciuki!!! :th:

Opublikowano

jaki mecz :stupid2::no4: kibicowac :bicz2::thumbup: :thumbup: :thumbup:

gdyby ktos przegapil klasyfikacje, a chcial obejrzec: decydujaca, koncoweczke http://www.sport.pl/moto/1,88648,5091597.html

Opublikowano

Na jakim programie jest wyścig?

Opublikowano

Na jakim programie jest wyścig?

POL....SAT :tongue4: Żeby reklamy nie robić :gwizdanie:

jaki mecz :stupid2::no4: kibicowac :bicz2::thumbup: :thumbup: :thumbup:

No dobra :naughty: Będę będę, ale już nie bij :naughty::wink4:

Opublikowano

polsat i polsat sport 13 15

Opublikowano

polsat i polsat sport 13 15

Na jakim programie jest wyścig?

POL....SAT :tongue4: Żeby reklamy nie robić :gwizdanie:

jaki mecz :stupid2::no4: kibicowac :bicz2::thumbup: :thumbup: :thumbup:

No dobra :naughty: Będę będę, ale już nie bij :naughty::wink4:

Podziekował . Już nie moge sie doczekać. Kubica :hi:

Opublikowano

polsat i polsat sport 13 15

polsat i polsat sport extra :)

nie bedzie juz transmisji z F1 na polsat sport, komercja wzyciężyła

ot takie OT

Opublikowano

Dodatkowo na RTL lub PREMIERE. Polecam PREMIERE nie ma reklam a transmijsa zaczyna się dużo wcześniej niż na innych kanałach..

Opublikowano

myślał ktoś co by było jak Kubica zrobił by przesiadkę na Team Ferrari albo McLaren :mysli::naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 10:27 _________________________________________________jak ja to napisałem :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

myślał ktoś co by było jak Kubica zrobił by przesiadkę na Team Ferrari albo McLaren :mysli::naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 10:27 _________________________________________________jak ja to napisałem :gwizdanie: :polew:

sobie mysle, jak ty to napisales :naughty: :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 12:38 _________________________________________________no to sprawdzamy obecnosc ;):dance:

Opublikowano

no chłopaki i dziewczyny kończymy pisanko rozsaidamy się wygodnie piwko paluszki i jazda za 5min trzymamy kciuki :th: :th: :th:

Opublikowano
no to sprawdzamy obecnosc

Obecny :polew:

Opublikowano

jest 3 :th: ale przegrać tylko z ferrari to jak wygrać :th:

w konstruktorach - BMW 1 miejsce :th:

jest dobrze a będzie jeszcze lepiej

Opublikowano

no i super

:th:

Opublikowano

gratulacje .... :th:

Opublikowano

jest podium :notworthy::hi::notworthy: :oklaski:

Opublikowano

Brawo

Bądzmy realistami że narazie Ferrari jest poza zasięgiem

Jest dobrze oby tak dalej!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.