Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wam powiem że ferrari jest jeszcze dużo do tyłu, jeżeli chodzi o sprzęt, bmw jest nie co lepsze ale jeszcze nie dorównuje ustawienią taktyki w przeciwieństwie do mc i ferrari.

Jeżeli chodzi o dzisiejszy wyścig, to według mnie, to niech pech kubicy, tylko winą byłą taktyka, idiotyczne dla Mnie było danie miękich opon na prawie 30 okrążeń, gdzie temperatura wynosiła ponad 37 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to jest początek sezonu i pierwszy wyścig.

A co do Ferrari...popacz ile ten team ma lat i jakie doświadczenie,o to bym się nie martwił.

A co do opon zobacz ile Kimi przejechał na miękkich???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 6 miejsce. Po ostatnim wyścigu apetyt był pewnie większy, ale podejrzewam sporą ilośc paliwa na pokładzie, żeby nie popełnic błędu sprzed tygodnia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 6 miejsce. Po ostatnim wyścigu apetyt był pewnie większy, ale podejrzewam sporą ilośc paliwa na pokładzie, żeby nie popełnic błędu sprzed tygodnia :cool:

Bardzo możliwe, ale nie jestem do końca przekonany czy Robert ma więcej paliwa od innych, wg mnie podobnie jak inni. Przecież na jednym z sektorów wykręcał rekordy a na pozostałych był słabszy... Zobaczymy jutro :th: Dzisiaj tragedii nie było :naughty: Ale mogło być lepiej :gwizdanie: Trzymajmy kciuki za Robercika :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mu skrzynia nie siądzie jak na treningach :wallbash::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzymać, dowalać kary :th: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica z drugiej lini to calkiem dobrze, ale jak by jechal audi bylo by lepiej i dla niego i dla nas :gwizdanie: , pewnie bmw jak nie samochod to serwis znow mu zrobi niespodzianke i nie dojedzie do mety , albo dojedzie z pelnym bakiem paliwa bo go na 3 okrazenia przd meta dotankuja tak dla reguly. I choc nie mam nic do samochodow marki BMW to nie jestem za tym zeby jezdzil w bmw sauber. Z drugiej strony lepsze to jak Jordan i spolka, ale lepiej jak by juz zaczeli sie za nim rozgladac menagerowie z mclarena lub ferrari, chlopak ma talent i szkoda zeby go zmarnowal w bmw sauber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nim rozgladac menagerowie z mclarena lub ferrari

mclaren to raczej odpada bo Hamilton ma tam bardzo wysoką pozycję a dopóki Kovalainen nie ma zatargów z Hamiltonem to będzie jeździł, bardziej prawdopodobne jest ferrari gdyz podobno Massa ma odejść w przeszłym sezonie z ferarki i wtedy możę Kubica miałby szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej to GP jest transmitowane live?

Juz wim.

Niedziela, 8:00, Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie zła strategie została wybrana, bo pogoda lubi tam robić figle, zresztą sam Kubica dobrał ta strategię, czy będzie ona dobra? nie mam jakoś przekonania do tego wyścigu że nasz rodak będzie miał podium w tym wyścigu.[br]Dopisany: 22 Marzec 2008, 23:10 _________________________________________________No to jednak 2 miejsce, hurra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazał na co go stać :> :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazał jak może jeździć bezawaryjnym bolidem przy dobrej strategii. emocjonujący był praktycznie tylko początek i może kilka momentów w ciągu wyścigu, poza tym wiadomo było, że świetnie mu pójdzie... no, gdzieś tam istniała obawa o błąd mechaników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 2 i trzeba się ciszyć, mam nadzieję że w tym sezonie zobaczymy Robcia na 1 :th: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...