Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3...2...1... START :th:

Opublikowano

Będzie podium :)

Opublikowano

no myślę że tu chyba max 3 miejsce :)

Opublikowano

4

Opublikowano

Hamiltona ponosi.Nie trzyma ciśnienia :polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 14:34 _________________________________________________Piotruś Pudło będzie :th:

Opublikowano

HAM ma dziś pecha :decayed:

1)10 miejsc do tyłu

2)Kara - przejazd przez PitStop

zaraz w kogoś przyp.... :kox:

jest 17ty :decayed:

Opublikowano

Hamiltona ponosi.Nie trzyma ciśnienia :polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 14:34 _________________________________________________Piotruś Pudło będzie :th:

dobrze mu kawał ....uja z niego :naughty:

Opublikowano

17 ty jest teraz HAM :decayed:

Opublikowano

A Robercik zaraz 3 :)

Opublikowano

Raikkonen kuleje ...

Opublikowano

BRAWO [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 15:35 _________________________________________________Ładna jazda Triulego[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 15:36 _________________________________________________Drugi w kwalifikacji generalnej :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

No widać było że BMW coś nie bardzo na tym torze. I tym bardziej brawo dla RK za jazdę. Heidfeld dopiero 13

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Alonso zrobił kleksa na torze :naughty::tongue4: A Massa się na tym ślizgał i rozwalił bolid :decayed: Kubica całkiem całkiem :good: Rozkręcał się z każdym następnym okrążeniem coraz szybciej :good: Mi się wydaje czy Kubica miał w bolidzie jakieś nowe ciekawe "skrzydła"? :kox: Nosek też jakiś taki inny :wink4:

Opublikowano

Coś niedobrego się dzieje z bolodem :(

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 14:02 _________________________________________________szkoda :(

Opublikowano

Coś niedobrego się dzieje z bolodem :(

No i się stało :decayed: Kubica z 10 pozycji wystartuje, ale przynajmniej paliwa ma sporo, bo zrobił tylko jedno kółko w ostatniej sesji kwalifikacyjnej (nawet pomiarowego nie zrobił)... Ale w Q2 nieźle sobie radził :good: Może nie będzie tak źle :wink4: Ja liczę na 4 miejsce :kox::tongue4:

Opublikowano

Podobno deszcz nada nad torem ,więc ciekawie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Podobno deszcz nada nad torem ,więc ciekawie będzie :gwizdanie:

w takiej sytuacji liczy sie stateczna jazda a z takiej robert slynie wiec moze dzis znowu podium :naughty:

Opublikowano

Ciekawie to bedzie.... bo ma na starcie z lewej bedzie mial Masse i Coultharda a ten jak Copse przejedzie szczesliwie to tylko martiwc sie zeby jeszcze wolno wszedl w Maggots, tak co by w Backetts nim nie obrocilo i nie uderzyl w bolid 4 bo jesli nadal bedzie padalo to moze tam byc niezla "masakra" i o ile spokojny jestem o jazde Kubicy w tych warunkach jesli bolid ma ten czas odpowiednio zbalansowany to inni kierowcy poprzez swoja nieudolna jazde moga niejednemu kierowcy zaprzepascic wyscig.

A Ty Robico sio do Ferrari!!!

Kuuubicaaaaaaaa!!!

Opublikowano

Siadam wygodnie w fotel i kibicuję!!! :kox: Będzie dobrze :good: Musi być :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.