Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

W BMW Sauber trwa dochodzenie, dlaczego Robert Kubica nie mógł wziąć udziału w najważniejszej części kwalifikacji na torze Silverstone. Zespół musi także wyjaśnić sytuację, gdy mechanicy omal nie doprowadzili do tragedii z udziałem polskiego kierowcy.

Chodzi o to, że maszyna BMW Sauber nie była odpowiednio ustawiona. Zawieszenie dosłownie odbijało się od nierówności toru. Gdy na jezdnię spadły hektolitry wody, to BMW z Robertem Kubicą w środku dosłownie ślizgało się po torze, a opony czasem nie miały styczności z drogą. To była już nie Formuła 1, lecz wyścigi motorówek !

W niedzielę to szerokie pobocze uratowało Kubicę od poważnego wypadku. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby bezwładne 600 kg żelaza, elektroniki i paliwa walnęło w ścianę, pędząc 240 km/godz. Rok temu w Kanadzie makabrycznie wyglądająca kraksa Polaka zdarzyła się przy prędkości 230 km/godz.

BMW musi wyciągnąć wnioski z wpadki na Silverstone. Tym bardziej że kosztowała ona Kubicę nie tylko spadek na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców, ale przerwała też passę siedmiu kolejnych wyścigów, w których Polak zdobywał punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczął sie trening :wink4:

masz linka na żywo ?

http://stream.ra1kkonen.com/simulcastPlayer_02.swf

nie działa

jak nie dziala jak ogladam wlasnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.8 (Unix) mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.8b mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 Server at stream.ra1kkonen.com Port 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niestety ani jeden link ani drugi też nie działa :( Oby dwa komunikaty brzmią tak samo: "Sorry, rights restrictions prevent us from displaying this video content to users outside UK" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niestety ani jeden link ani drugi też nie działa :( Oby dwa komunikaty brzmią tak samo: "Sorry, rights restrictions prevent us from displaying this video content to users outside UK" :wallbash:

nie wiem o co chodzi ale u mnie działaja oba :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to kuźwa miało być :rant: Znowu coś mu zrobili że znalazł się poza torem :wallbash: Wiedziałem, że będą się starali wszystko zrobić, żeby tylko ich "mistrz" Heidfeld był lepszy :punish: No nie nawet chyba pełnego okrążenia nie zrobił :disgust: I już zaorał, wg mnie ewidentnie coś nie tak z prowadzeniem, on powinien gładko, bez najmniejszych problemów przejechać przez ten zakręt :wallbash::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to ogladacie , bo umnie te linki nie leca

narazie przerwa do 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzycie że bolid Kubicy potrafi jechać 312 km/h :blink: Co jest? Czyżby wreszcie jeździł szybciej? Właśnie taką prędkość Kubiś wykręcił przed chwilą :mysli: A Massa w tym samym miejscu 313,4 km/h... Nie jest źle... :good: Ogólnie Robercik sobie radzi :good::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy dzisiaj na treningu,mam nadzieję że nie cofną go o 5 pozycji przez skrzynię biegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...