Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problemy po wymianie uszczelki pod głowicą


sszomo

Rekomendowane odpowiedzi

;(Witam ! :decayed: Jak w temacie tydzień temu oebrałęm autko od mechanika po wymianie uszczelki pod głowicą. Pierwszy problem pojawja sie jak go troszke rozgrzeje po przejechaniu paru km gdy stoje np na światłąch nie (wyłaczylem biegu) auto zaczyna drżeć i wskazóka do obrotomieza za zaczyna sie bujać gura doł. :confused4: natomias 2 problem wystepuje podczas odpalania :embarrassed: musze krecic i krecic by go wreszcie odpalić.oddalem go spowrotem na reklamacje ale na wagu nic nie wykrylo panowie "mechanicy" trzymali mi autko bity tydzień i nic nie zrobili :wallbash: dla ścisłości dodam ze robiłem samochód w Bydgoszczy na ul. Hubala-Dobrzyńskiego 12 "skasowali jak za zboże i popsuli :-/" prosze was o jakiś dore rady co może być nie tak?? no i jak ktoś jest z BYDZI to gdzie mi to zrobią uczciwie :-D POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ci przestawili kąt wtrysku i tu bym szukał przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde nie zobaczyłem że kolega ma AJM więc teraz nie wiem nie chce wprowadzić w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzam, pomiar cisnienia sprezania, sprawdzenie beldow VAGiem, sprawdzenie przewodow podcisnienia.

trzeba zrobic logi statyczne. zwracajac szczegolnie uwage na kat synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobry warsztat w Złotowie, jest gościu, który zna się na TDI, ma kompa. Złotów jest oddalony ok . 85km od Bydgoszczy. Mogę ci podać nr tel na maila. Bierze rozsądnie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...