Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Przycisk AUTO


Paszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko co do przycisku AUTO na konsoli od klimy. Chodzi mianowicie o to czy Da sie zmienić ustawienia , kiedy dmuchawa jest ustawiona na dwie kreski i wciskam auto ustawia sie na jedna kreskę , gdy ustawie ręcznie 5 kresek i wczesne auto ustawia sie na 8 kresek co jest za dużo a jedna za mało . I stad moje pytanie czy da sie ustawić by auto było w granicy 4 albo 5 kresek.

Czytałem instrukcje i jest napisane ze auto samo ustawia tyle ile potrzeba ale nic sie nie zmienia tak naprawdę .

Jakieś pomysł ktoś ma ?.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trybie auto nawiew jest ustawiany tak, aby uzyskać zadana temperaturę. Czyli im bardziej zbliża sie do danej temperatury to nawiew jest słabszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:Zawsze możesz samemu ustawić moc nawiewu i kierunki nadmuchu. Masz przecież z boku: na szybe, kratki i na nogi. A plusikiem siłe nadmuchu. Mozesz ustawić jak chcesz. Na AUTO słabiej wieje jak silnik jest zimny, i zwiększa się jak już sie troche nagrzeje. Później też słabnie jak już osiągnie już daną temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że przy niskich temperaturach zewnętrznych przy ustawieniu temperatury na HIGH z opcją auto nawiew nie jest na maximum. Wydaje mi się, że latem z takimi ustawieniami wentylator chodził na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiew Ci sie będzie sam zwiększał wraz ze wzrostem temp., a na początku wieje słabiej bo jest jeszcze zimne powietrze, więc zamiast Ci nagrzewać, wyziębił by ci wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...