Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z nawiewem - nie dziala dmuchawa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem dosc spory. Gdy wlaczam nawiew (obojetne czy klima czy samo ogrzewanie) nie zalacza mi sie dmuchawa. Nawet nie ma tego charakterystycznego pikniecia i nie widac po obrotach silnika zeby cos sie zalaczalo. Dzisiaj dobralem sie do dmuchawy i jest sprawna. Na wyswietlaczu klimatronika ustawiam np HI i max nawiew - nic sie nie dzieje - cisza. Po chwili nawiew spada do 0 i znowu sam wskakuje na maxa. Natomiast gdy wlaczam webasto to dmuchawa zalacza sie sama i normalnie dmucha. Co to moze byc ?? Jeszcze jedno - po wylaczeniu klimy od strony schowka dochodzi odglos pikania - tak jak to sie dzieje przy zalaczaniu lub wylaczaniu klimy. Dla mnie to juz czary, pomozcie mi z tym :roll:

[ Dodano: 25-10-2006, 16:28 ]

klimatronic wyswietla mi bledy:

18.1 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, ciągłe

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

ma to jakies znaczenie ?

  • 3 lata później...
Opublikowano

Kolego sam się zastanawiam co to może być bo mam dokładnie ten sam problem z dmuchawą... :/

  • 3 lata później...
Opublikowano
Witam, mam problem dosc spory. Gdy wlaczam nawiew (obojetne czy klima czy samo ogrzewanie) nie zalacza mi sie dmuchawa. Nawet nie ma tego charakterystycznego pikniecia i nie widac po obrotach silnika zeby cos sie zalaczalo. Dzisiaj dobralem sie do dmuchawy i jest sprawna. Na wyswietlaczu klimatronika ustawiam np HI i max nawiew - nic sie nie dzieje - cisza. Po chwili nawiew spada do 0 i znowu sam wskakuje na maxa. Natomiast gdy wlaczam webasto to dmuchawa zalacza sie sama i normalnie dmucha. Co to moze byc ?? Jeszcze jedno - po wylaczeniu klimy od strony schowka dochodzi odglos pikania - tak jak to sie dzieje przy zalaczaniu lub wylaczaniu klimy. Dla mnie to juz czary, pomozcie mi z tym :roll:

[ Dodano: 25-10-2006, 16:28 ]

klimatronic wyswietla mi bledy:

18.1 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, ciągłe

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

ma to jakies znaczenie ?

Sry za sporyyyy odkop , ale tylko to mi się trafiło w szukajce, mam dokładnie ten sam problem co autor tego tematu, czy wie ktoś jak to rozwiązać wymiana dmuchawy??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pany ja tez sie podepne pod temat. Bo u mnie tez to samo.

Opublikowano

co na VAGu ?

Opublikowano

Nie mam możliwości podpiecia. Na climatroniku zadnych błędów nie pokazuje. Zaslyszalem cos o jakims termiku co to jest. Przeczytałem kilka watkow i pisza ze szczotki. Na patrzec?

Opublikowano

Kolego podstawa to VAG

Opublikowano

Dzięki kolego. Jutro to rozbiore i zobaczę ten wentylator bo jak juz pisalem nie mam mozliwosci podpiecia vaga, bo u wroga jestem. Dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.