Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Możliwy montaż systemu Isofix w Audi A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam! Posiadam audi a4 b5 z 1997 roku i chcialbym zamontowac w niej system ISOFIX. Dzwonilem dzisiaj do dwóch serwisów i w jednym stwierdzili ze nie można, a w drugim Pan powiedział ze skoro możliwy jest montaż w tych Audi po liftingu, to w mojej tez da rade, bo lifting obejmowal konsole srodkowa i wyglad zewnetrzny. Niestety cena jaka podal - 500 zl - jest dosc wysoka. Do tego dochodzi cena uchwytu ISOFIX -240 zl oraz cena srób i tulejek - ok 40 zl. Zastanawiam się wiec czy nie lepiej kupic same części i zamontować to samemu. Od razu wspomne, ze mam szwagra mechanika, ktory zawsze sluży pomoca :) Jednak zanim się zdecyduje chcialem zapytac czy ktos może już coś takiego u siebie montowal ?? Bede wdzieczny za kazda odpowiedz, pozdrawiam

Opublikowano

Z tego co się orientuję nie ma takiej możliwości ale nie jestem na 100% pewien

Opublikowano
  • Autor

Niestety , w tym watku nie ma odpowiedzi :(, czekam na więcej wiadomości od Was Forumowicze

Opublikowano

Jak nie ma. Pisze że miały je auta od 1 sierpnia 98 roku

Opublikowano
  • Autor

Jest napisane tylko tyle ze jest montowany jako opcja od 1 sierpnia 1998. O tym wiedzialem ze w modelach po lifcie taka opcja byla. Ale mi chodzi o to czy da sie zomontowac samemu uchwyt z wersji liftingowej kupiony w serwisie do mojej audi. Moze mozna po prostu przykrecic na te sruby do podlogi pod tylną kanapą ?? Moze ktos juz to przerabial ??

Opublikowano

Jest napisane tylko tyle ze jest montowany jako opcja od 1 sierpnia 1998. O tym wiedzialem ze w modelach po lifcie taka opcja byla. Ale mi chodzi o to czy da sie zomontowac samemu uchwyt z wersji liftingowej kupiony w serwisie do mojej audi. Moze mozna po prostu przykrecic na te sruby do podlogi pod tylną kanapą ?? Moze ktos juz to przerabial ??

Skoro jako opcja pojawił się w 98 roku to wcześniej nie było w ogóle takiego rozwiązania :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, ale w serwisie facet powiedzial ze moze by sie dalo zamocowac uchwyt ISOFIX od wersji po lifcie. JEdnak zanim się zdecyduje wolalbym wiedziec czy ktos moze juz sie w cos takiego bawil ?

Opublikowano

Wiem, ale w serwisie facet powiedzial ze moze by sie dalo zamocowac uchwyt ISOFIX od wersji po lifcie. JEdnak zanim się zdecyduje wolalbym wiedziec czy ktos moze juz sie w cos takiego bawil ?

Jak chcesz zamontować uchwyt skoro nie masz otworów na śruby :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mocowanie na sruby nie jest jedynym wyjsciem. mysle ze gdyby to przyspawac to bedzie dobrze trzymało :)

Opublikowano

mocowanie na sruby nie jest jedynym wyjsciem. mysle ze gdyby to przyspawac to bedzie dobrze trzymało :)

Pomysłowość ludzka nie zna granic :polew: A w razie wypadku masz pewność że fotelik i uchwyt zachowa się tak jak powinien? Ja bym swojego dziecka w życiu nie posadził w foteliku z taką partyzantką. Poza tym foteliki montowane pasami też spełniają wymogi bezpieczeństwa i otrzymują 4 gwiazdki. Więc jak nie ma możliwości montażu isofixa to sobie odpuść

Opublikowano

mocowanie na sruby nie jest jedynym wyjsciem. mysle ze gdyby to przyspawac to bedzie dobrze trzymało :)

Gratuluje pomysłu :wallbash: :wallbash:

  • 10 lat później...
Opublikowano

Mam ten sam probem.

Myślę wywiercić dziury na wylot i skręcić śrubą plus nakrętka twardości 8.8

Tylko jak wycelować otwory w dobrym miejscu?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wykonałem tak jak wyżej. Wszystko pasuje idealnie. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.