Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] halogeny jako światła skretu


audia41.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapewne ktoś widział na ulicy nowego merca ma taką fajną sprawę iż jak skręca w lewo zapala mu się lewy halogen jak w prawo to prawy można coś takiego zrobić u nas :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze trzy miesiace temu w auto swiat poradnik bylo pokazane jak to zrobic na przykladzie zoltego b6 - krok po kroku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinero ale to bylo z uzyciem lampek Helli.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinero ale to bylo z uzyciem lampek Helli.. :mysli:

tak jak najbardziej - na oryginalach raczej nie podejdzie w zaden sposob!! ta byly chyba takie lampki jak z twojego linka - zdaje sie system dziala do jakiejs predkosci - 30 albo 40 km na godzine!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos bedzie zainteresowany, to moge pozniej poszukac i zrobic skana.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno że to głupio wygląda a drugie że gówno daje , halogen za mało świeci w bok żeby była jakaś znacząca różnica ,jeśli już coś robić z doświetlaniem to może tak jak w nowym passacie tam jest osobna żarówka z boku lampy i to naprawdę super działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzałem to dizs na nowym ML-u :polew: beznadziejne :thumbdown: laksa nawracała na trzy z czego było na 10 i raz swiecił lewy raz prawy halogen :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, a co z oslepianiem innych uzytkowikow ruchu? helogeny POWINNY byc uzywane w warunkach ogrnaiczonej widocznosci poprzez niesprzyjajace warunki pogodowe jak mgla, wzmozone opady sniegu badz deszczu a nie w pogodna noc. Czyli jezeli ktos taki spotka mnie na drodze to odrazu ma 100W dlugie na oczkach. a jak to nie pomaga to jeszcze xenon wedruje do gory, przepraszam ale jestem piekielnie brutalny w tym wzgledzie. a dodatkowo zrobilem sobie drugie przeciwmgielne w tylnych lampach dla kierowcow uzywajacych halogeny niezgodnie z ich przeznaczenie (patrz wyzej :D) a pozatym zgadzam sie z Ono przeciez halogen swieci przed samochodem a nie na boki. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuczki.

Samo ustawianie halogenów żeby świeciły przy skrętach (raz jeden, raz drugi), jest oczywistą głupotą na miarę magnetyzerów. Tylko, że to nie o to chodzi.

W zestawie Helli lampy montuje się w miejsce halogenów, ale są one inaczej ustawione-świecą bardziej na boki - to na 100%. A dodatkowo z tego co zrozumiałem z opisu, który znalazłem od tej pory już się ich nie wykorzystuje jako halogenków. I dopiero wtedy działają zarąbiscie - dokładnie tak jak w nowym Passacie (co akurat miałem okazję przetestować)

Zestaw Helli kosztuje ok 2 tysie - tak dla informacji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet fiat głupi punto ma ten nowy jak zapala kierunki włączają się jak skręca włączają sie poza tym kierowca może ze środka niezależnie je zapalić nie mówie tu o wjejskich podświetlaniach podwozia czy wnętrza kabiny na niebiesko bo to do poldka pasuje a o całkiem pożytacznym doświetlaniu zakrętów szczególnie potrzebnym na naszych drogach które są dziurawe jak ser szwajcarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...