Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe


dyzioobryte

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, takie diody będą pasować? :

http://allegro.pl/diody-led-smd-1206-biale-100mcd-120-10-sztuk-i1995833809.html

jeśli podmienię te, które pokazałeś to zegarek też na biało mi będzie podświetlać ?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 10:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77247.0;highlight=smd

tutaj przydatny temat, jeśli ktoś też chce diody przelutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymiana licznika z czerwonego II lift na białe II lift nie jest takie proste. Wyciągasz licznik przy wyciagnietych kluczykach a potem wkladasz i działa i odpala niewiem skad te pomysły ze nieodpalisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba zrozumiał, że coś ma się niby stac podczas tego demontażu i po wsadzeniu licznika na swoje miejsce autko nie odpali... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koledzy pytanie.

Czy zegary które mają juz te diody smd a nie żaróki to posiadaja ten przezroczysty plastik pod tarczami który rozprowadza światło z pod żarówek?

Zalezy mi na dość szybkiej odpowiedzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba zrozumiał, że coś ma się niby stac podczas tego demontażu i po wsadzeniu licznika na swoje miejsce autko nie odpali... :tongue4:

tak kolega zrozumiał[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 17:43_________________________________________________

Przecież kolega pytał czy bez podłączonego licznika odpali. Skoro masz takie auto , które odpali bez immo, to pogratulować zakupu.

gratulacje sie przydadza bo jakby to immo to takie ważne jak twoja wypowiedz. Dla zlodzieja takie immo to jak rozpakować lizaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...