Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zdemolowana dwumasa audi a4 b6 1.9 tdi avf MULTITRONIC


aras837

Rekomendowane odpowiedzi

Alternatywą dla Poznania może być firma z Kielc Avanti cena regeneracji koła LUK to 500 zł

Wymiana 350 zł[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 11:30_________________________________________________I tutaj prośba do wszystkich osób, które zdecydowały się na regeneracje koła aby wyraziły opinie nad jakością wykonanej usługi

cos mi sie zdaje ze bardziej sklanialbym sie ku uzywce lub elemencie po regeneracji,bo koszt nowki z ASO jest duzy i starczy na conajmniej kolejne 200 tys km,a tyle juz nie zrobie tym samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to poprostu Bartas-s kocha Multitroniki i pomaga klubowiczom jak moze.... gdzie indziej oddasz skrzynie w rece osob ktore sie na nich nie znaja i zaplacisz kolo 5tyskow, za prace ktorej nie jestes pewien. U Bartka przynajmniej masz pewnosc ze oddajesz auto w dobre rece, sam jade do Bartka w przyszlym roku na modernizacje pompy w Multi i wymiane Dwumasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie ;)

Odgrzewam kotleta...i jednoczesnie pytam...czy jezeli jade autem z multitronikiem (co prawda b7 2.0 TDI) i podczas przyspieszania trzesie mi cala buda auta to winna moze byc dwumasa? czy bardziej obstawiac przegub wewnetrzny? dodam ze podczas gaszenia i odpalania nie ma dziwnych dzwiekow. jedynie podczas przyspieszania trzesie buda..po odjeciu gazu i hamowaniu silnikiem objaw ustaje..?? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dwumasa tylko sprzęgło hydrokinetyczne.

Jedz na sprawdzenie błędów, może sterownik skrzyni coś wyłapał.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...