Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja Granatowa Laleczka A4-reczka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAJCIE:) Chciałbym pokazać moje kochane autko zakupione w marcu:)

No to tak::P

AUDI A4 B5 (Lift) Sedan

Silnik 1.9 TDI 90 kM:) mało ale no cóż:) Autko z Maja 1999r.. Sprowadziłem z przebiegiem 214tys. aktualnie ma 246tys.:)

Wyposażenie:

- Wspomaganie Kierownicy

- skórzana kierownica

- Centralny zamek

- 4 x Airbag

- ABS

- el. i podgrzewane lusterka

- el. szyby przenie

- domykanie szyb z kluczyka

- halogeny

- Immobilaizer

- klimatronik

- podłokietnik x 2

- Tempomat

- regulacja czasówki wycieraczek

- regulacja fotela kierowcy

- rozkładana dzielona tylna kanapa

- alumki 15''

- pakiet oświetleniowy

- oświetlenie nóg

- oświetlenie krawędzi drzwi

- chromowana obramówka szyb

- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

- Xenon

- hak

Plany:

- Białe podświetlenie zegarów:)

- Szybki delikatnie przyciemnic:)

- No i zwiększyć parametry by sie przydało:)

- Inne radyjko:)

Robilem:

- zawieszenie:)

- dołozyłem ksenon:)

- postojówki Led:)

- podświetlenie w środku i pod nogami led:)

Narazie jedna fotka w najblizszych dniach następne:)

audi.jpg

No i MAMY:)

DSCN3696.jpg

DSCN3697.jpg

DSCN3698.jpg

DSCN3699.jpg

DSCN3700.jpg

DSCN3701.jpg

DSCN3702.jpg

DSCN3703.jpg

DSCN3704.jpg

DSCN3705.jpg

DSCN3706.jpg

DSCN3707.jpg

DSCN3708.jpg

DSCN3709.jpg

DSCN3710.jpg

DSCN3712.jpg

DSCN3713.jpg

DSCN3714.jpg

No i chyba Wystarczy:):)

Opublikowano

No kolego, ale troszkę więcej fotek by się przydało :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kolego będą ale muszę swoją laleczkę doprowadzić do czystości ;p jutro mam nadzieje:):)

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 11:15_________________________________________________No i są zdjątka:P

Opublikowano

W planach to na 1 miejscu powinno byc wywalenie haka :evil:

pozniej kolo i gleba ;)

Opublikowano

ładny ale szkoda ze nie avant :P :gwizdanie:

Opublikowano

avant jedynie rs4 :naughty:

Spoko fura jaki to kolor?

Opublikowano

alumki, delikatna gleba i będzie full wypasik :good:

Opublikowano

Ładna, radio nie pasuje moim zdaniem i bym je zmienił.

Na początek może zapodaj ringi na zegary, koszta małe a efekt super :good:

Opublikowano

avant jedynie rs4 :naughty:

Są gusta i guściki :P

Opublikowano

No ja mam gust :decayed: nie wiem jak Ty :wink4:

Opublikowano

mi się osobiście bardziej podoba Avant od sedana :P Koniec OFF

Opublikowano
  • Autor

Kolego to Ciemny granat :)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 15:44_________________________________________________Tylko sie zastanawiam czy ori radio czy jakies inne:)

Opublikowano

w wyposazeniu nie napisales ze masz podgrzewana tylna szybe jeszcze ;P

a i co tzn podlokietnik x2 ?

Opublikowano

w wyposazeniu nie napisales ze masz podgrzewana tylna szybe jeszcze ;P

a i co tzn podlokietnik x2 ?

jeszcze jest regulacja czasówki wycieraczek

Opublikowano

w wyposazeniu nie napisales ze masz podgrzewana tylna szybe jeszcze ;P

a i co tzn podlokietnik x2 ?

pewnie to, że nie we wszystkich tak było...

w wyposazeniu nie napisales ze masz podgrzewana tylna szybe jeszcze ;P

a i co tzn podlokietnik x2 ?

jeszcze jest regulacja czasówki wycieraczek

polewasz się, a sam opisałeś podgrzewane lusterka i spryskiwacze, które były montowane w każdym polifcie, jedynie może oprócz tych na "ciepłe kraje"

a i dopisz, że zamki w drzwiach też masz podgrzewane

Opublikowano

jeszcze jest regulacja czasówki wycieraczek

polewasz się, a sam opisałeś podgrzewane lusterka i spryskiwacze, które były montowane w każdym polifcie, jedynie może oprócz tych na "ciepłe kraje"

a i dopisz, że zamki w drzwiach też masz podgrzewane

chłopaku nie rżnij takiego żołnierzyka co to ma do rzeczy co ja mam to nie jest mój wątek.......

Opublikowano

chłopaków to u siebie na guberni poszukaj...

ma to do rzeczy, że robisz z siebie lola...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.