Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podłączenie wskaźnika doładowania.


lolek3003

Rekomendowane odpowiedzi

zaluzmy ze to jest wlasnie ten wezyk...i teraz np nie chcac go przecinac moge go wyciagnac, wpiac trojnik i dolozyc kawalek wezyka?

chodzi mi dokladnie o to czy przedluzenie (zwiekszenie odleglosci pomiedzy jakimis tam czesciami) tego wezyka nie wplynie w jakikolwiek sposob negatywnie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym wężyku to jest sterowanie kierownicą w turbo i tak raczej znajdziesz podciśnienie. Sprawdź ale druga srona tego wężyka podłączona jest do elektrozaworu za filtrem powietrza.

W 2.5 trudno się podpiąć od sieci ciśnienia doładowania, najprosciej to trzeba odkręcić przednią cześc kolektora co łączy oba doloty do głowic i od tyły po prawej stronie pompy koło czujnika temperatury płynu zrobić odreirt który trzeba nagwintować i wkręcić odpowiednią końcówkę na LOCTITE na którą założysz wężyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 2.5 wiec wiercic i gwintowac nic nie bede :tongue4:

Gdyby to bylo 2.7 BiT albo chociaz 1.8T to napewno i takie cos by sie robilo...

Ale u mnie w moim silniku ma to byc wlasciwie tylko kolejny swiecacy i fajnie wygladajacy zegarek ktory pokaze mi tez co tam sie dzieje z moja turbina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak podłaczysz sie do tego przewodu to skazówka będzie Ci pokazywała -0,8bar jak masz sprawną vacum pompę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak jest w 2.5 ale w 1.9 można odkręcić obudowe ECU i tam idzie wężyk do ECU , robisz tam trujnik i wężyk masz już prawie w kabimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...