Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Które wysilone żarówki H7 najlepsze ???


Art_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Które z wysilonych żarówek H7 są obecnie najefektywniejsze ??? Miałem Osram Nightbreaker Plus. Wytrzymały 1,5 roku. Były ok. Może są jeszcze jakieś lepsze ??? Chodzi o extra widoczność. Co polecacie ??? Nie interesują mnie HIDy. :tongue4:

P.S. Panie MOD proszę o niekasowanie tego wątku. Producenci żarówek wprowadzają nowe produkty !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w b5 używałem philipsów blue vision itp widoczność rewelacyjna w nocy. Minus to wytrzymałość żarówek max 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku założyłem żarówki H7 PHILIPS X-TREME VISION 100% - http://allegro.pl/zestaw-philips-h7-x-treme-vision-100-najtaniej-i1899174378.html

To 100% to jest ściema, ale różnica jest spora. Światło jest bielsze i droga znacznie dalej oświetlona, a zarazem nie oślepiają. Jestem bardzo zadowolony. Do tej pory stosowałem +30%, też Philpsa. Odradzam wszystkie "blue", bo światło jest słabsze z powodu niebieskiego filtra na bańce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które lepiej świecą ??? Philips X - treme Vision 100% czy Osram Night Breaker Plus ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem któreś z phlipisów blue, ale nie spojrzałem i babeczka mi wciśła jakieś ELTA, coś tam... blue. Z niebieską poświatą na bańce.

Nie polecam, na mokrym nic nie widać, białe światło gdzieś sie rozchodzi i odbija.

Artek, ja chyba dziś na miasto wyskocze i sprawdze jakie ceny bo nie chce mi sie czekać na przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...