Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] by wojtek162

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B5

Kilka danych technicznych ;p

MODEL:

-Audi A4 B5

SILNIK:

-1.8

MOC:

-125KM

ZAWIESZENIE:

• seria na czas zimowy a na lato -100/40

UKŁAD HAMULCOWY:

• seria

KOŁA:

• alu 15" zima :P

-17" setup letni

WNĘTRZE:

• Klimatyzacja

• Elektryczne lusterka,

• Elektryczny szyberdach

• 2xAirBag

• centralny zamek

• wspomaganie i reg. kierownicy

• fabryczna roleta

itp

AUDIO:

• Radio Audi

• Głośniki seryjne wszystko firmy Bosa

• Oryginalna zmieniarka CD

• Wzmacniacz fabryczny firmy Bosa

Plany;

- wywalenie tylnego spojlera

- zmiana przednich i tylnych lamp to juz na dniach

- xenon

- itd czas pokarze

Kilka fotek z aluskami do wyboru na przyszły sezon :

98ef77f5cf3e2386med.th.jpg

20111116142633.th.jpg

20111209131553.th.jpg

20111209131605.th.jpg

20111209131627.th.jpg

A tak wyglądamy moje 2 wcześniejsze autka :P

dsc0713vj.th.jpg

dsc6365h.th.jpg

Opublikowano

:good: daj fotki srodka jeszcze... no i powodzenia w modach...

A te pierwsze alumki to na lato a drugie to zima? :naughty:

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Tak tak jutro zrobię mala sesyjkę jak ja umyje i jak wygląda setup na zimę :tongue4:

Opublikowano

To już taka zima gdzieś jest :cool1: a u mnie ciągle jesień :)

te pierwsze fele :good: tylko po co Ci to coś przyczepione do klapy :naughty: to jakaś rajdowa b4 :cool1:

Opublikowano

Te pierwsze alu zaje.... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wiem kolego to tak kupiłem awdi z Niemiec ona idzie won będę lakierował sobie klapę, zderzaki oraz klamki i lusterka wszystko jednym rzutem lakier już jest tylko kwestia czasu wolnego ;)[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:09_________________________________________________

Te pierwsze alu zaje.... :naughty:

wiem właśnie czekam na ich cenę bo jedna osoba ma sie zastanowić ile za nie chce :naughty:
Opublikowano

uffff..... dobrze, że to nie był Twój pomysł i pozbędziesz się tego tam z kuperka :>

Opublikowano

17"??

Opublikowano
  • Autor

I to jak naj szybciej jak sie tylko da :kox:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________

17"??

17" na lato tyle jedne i drugie maja bo to fotka podglądowa ta pierwsza ;)
Opublikowano

to bierz je, będą mega wyglądać :naughty:

Opublikowano

zacna audica :) niech się toczy :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chłopaki na glebie -100/40 myślę ze niezłe będzie to wyglądać

Opublikowano

zobacz u mnie jak to wygląda bez gleby :confused4: gleba musi być :kox:

Opublikowano

dość :)sporo chcesz... ja mam teraz 1be i 15-stki na zimę... zdarza się przetrzeć na progach ale... na wiosną wracają 17-stki, będę szukał 19-stek no i gwint...

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ja mam na lato drugi komplet amorków załatwiłem za niewielkie pieniądze i w ładnym stanie a gleba musi byc :P

Opublikowano

a gleba musi byc :P

polać mu :good:

Opublikowano
  • Autor

Blacha pod misę i można latać hehe :evil:

Opublikowano

Ładna :wink4: zmień kierunki w błotnikach na białe :>

Opublikowano

robiąc mały off top powiem ze u kolegi "zima" :decayed: u mnie tylko deszcz pada cale dnie :(

Ale autko zacne, wlaśnie sam poluje na takie felgi jak na 1 zdjęciu :)

Opublikowano
  • Autor

robiąc mały off top powiem ze u kolegi "zima" :decayed: u mnie tylko deszcz pada cale dnie :(

Ale autko zacne, wlaśnie sam poluje na takie felgi jak na 1 zdjęciu :)

U mnie juz kolego nie ma śniegu byl przez niecały dzien a teraz została chlapa :kwasny: A co do felg to tez wole te pierwsze jak wszystko sie uda to bede szczęśliwy hehe ;)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 10:58_________________________________________________Kilka obiecanych fotek zrobionych na szybko

dsc0807n.th.jpg

dsc0808d.th.jpg

dsc0811u.th.jpg

dsc0812pw.th.jpg

Zawieszenie na przyszły rok

dsc0814jd.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.