Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Check Engine w A3 2.0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mój kolega kupił a3 z silnikiem 2.0tdi 140km

Do zakupu przekonał się po kilku jazdach moją a4 z identycznym silnikiem

Pojeździł miesiąc , i zaświeciła mu się kontrolką Check engine .

Przyjechał do mnie , wjechał na kanał , po ściągnięciu osłony dolnej silnika zauważyłem że

wąż od intercoolera wypadł ze spinki , poprawiłem , wcisnąłem spinkę . Po odpaleniu silnika

kontrolka zgasła . kilka razy przy gazowałem na biegu jałowym , jazda próbna . WSZYSTKO OK

Następnego dnia rano gdy ją odpalił okazało się że znowu kontrolka się zapaliła . Pomyślałem że to znowu ten wąż

ponownie wjechałem na kanał , ale węże były ok , jednak zauważyłem , że wąż nie leży idealnie w miejscu łaczenia

gumowego węża z turbiną , okazało się że opaska odwrotnie założona , poprawiłem znowu odpaliłem bład zniknął.

teraz kolega znowu do mnie zadzwonił że znowu się kontrolka świeci , jednak wszystko jest na swoim miejscu .

Macie jakieś pomysły ?? co to może być , nie był podłaczany jeszcze pod kompa ,a nie wiem czy to konieczne ,

jeżeli tak to będzie musiał do kogoś odjechać .

Opublikowano

konieczne

Opublikowano
  • Autor

a domyślacie się czegoś może ??? bo komp dopiero po niedzieli

Opublikowano

niestety szklana kula nam pękła i pozostają tylko logi :confused4:

Opublikowano

Odczyt błędów plus logi dynamiczne... i stanie się swiatłość..

Opublikowano

pewnie blad z doladowaniem i dlatego check wyrzuca

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli bład z doładowaniem , to czemu po ruszeniu wężami błąd znika i po przejechaniu sie rano znów się zapala ??

Opublikowano

Po co te gdybania. Odczytany zostanie błąd to wszystko się wyjaśni.

Opublikowano

Jeżeli bład z doładowaniem , to czemu po ruszeniu wężami błąd znika i po przejechaniu sie rano znów się zapala ??

www.wrozka.pl

Opublikowano
  • Autor

Witam , kolega był na diagnostyce , gość podłączył komputer i powiedział że to na 99%

przepustnica , co wy na to >>??

Opublikowano

Przepustnica w TDi ???... zmiencie diagnoste... :)

A moze inaczej powiedział ??

Moze klapa ???

Opublikowano
  • Autor

dokładnie powiedział , że silniczek klapy , przepustnica napisałem ja

Opublikowano

No to wychodzi ze cos jest nie halo z silniczkiem klapy gaszącej.... napisz dokladnie jaki kod silnika jest w tym 8P ?

Przydałoby sie wiedziec dokladnie co to za bład i jaki ma walor.

Opublikowano
  • Autor

Właściwie jesteśmy już zdecydowani na wymianę kompletu na nowy z silniczkiem i klapą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.