Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bass w Avancie B5 '99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o porade na temat basu w Avancie B5 '99.

Zmienilem niedawno seryjne glosniki z przodu na

http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1095

zaplacilem 5 stow i ciagle brakuje mi basu.

Wszelkiego rodzaju tuby, skrzynie i inne zasmiecajace bagaznik wynalazki odpadaja.

Chodzi mi o cos czego nie bedzie widac, a bedzie dobrze grac, stad moje pytanie:

czy jest sens montowac oryginalny glosnik basowy w nadkolu, czy moze lepiej kupic cos

pod siedzenie, a moze zlecic komus montarz glosnikow i wytlumienie klapy bagaznika?

Poardzcie mi co najlepiej sie sprawdzi, jakie przyblizone koszty, bo w Essie gdzie

montowalem glosniki pewnie znowu ozenia mi cos na czym tylko oni zarobia.

[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 20:35 _________________________________________________Myslalem o czyms takim:

http://allegro.pl/item328530026_blaupunkt_thb_200a_nowy_sklep.html

albo takim:

http://allegro.pl/item332420965_nowosc_aktywny_subwoofer_boschmann_zobacz_.html

zamontowanym pod siedzeniem pasazera z przodu, lub nad jego nogami, no chyba ze w nadkolu bagaznika.

A moze wystarczy seryjny glosnik basowy

http://allegro.pl/item328011022_subwoofer_aktywny_audi_a4.html

Nikt z forumowiczy nie ma zadnych doswiadczen z wyzej wymienionymi sprzetami?

Opublikowano

idealnym rozwiazeniem jest sub z systemu BOSE

mam taki system w aucie i przyznam szczerze, ze jest to rozwiazanie idealne

nie jestem zwolennikiem dodatkowych rzeczy w bagazniku typu subwoofery, skrzynie czy butle z gazem

Opublikowano
  • Autor

Czyli Nokie odradzasz?

Czy te seryjne podlacze pod radio blaupunkta z wyjsciem chinch?

Opublikowano

Ja mam też ori sub Nokia i powiem szczerze że rewelacji to nie ma - ale za to w bagażniku miejsce jest :)

Opublikowano

a ja mam pytanie, mam system bosse u siebie, ale ta podstawowa wersje bez subwofera w bagazniku, w sumie to wszystko gra super ale od przybytku glowa nie boli,, czy w systemie bosse ten subwofer to tez jest ten z allegro - noki ? Jesli tak to pod co go pozniej sie podpina? i czy trzeba go jakos Vagiem uaktywniac?

Opublikowano

Mysle ze ten sub nokia nie jest niczym specjalnym sam go mam i jest tak sobie choc faktem jest ze miejsca nie zajmuje ale ten z zestewu BOSE jest zdecydowanie lepszy

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Hej

Moze to się wydać dziwne, ale dziś grzebiąc coś bagażniku, szła muzyka z radia, zorientowałem się ze w bagażniku mam spory bass, przykladalem ucho wszedzie gdzie sie da i znalazlem glosnik basowy w lewym nadkolu. Na tylnych siedzeniach i w bagazniku bass jest fajny, ale za to z przodu juz go za bardzo nie slychac. jak sprawdzic (nie rozkrecajac nic) czy mam system bosse czy nokia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.