Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakbyś chciał to możemy się dogadać w sprawie moich 18tek :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak znajdziesz mi kupca na moje letnie opony, to pomyślimy :naughty:

Opublikowano

dawaj rozmiar,co to i cenę...jak nie chcesz tu to może być na PW...może znajdzie się kupiec :naughty:

Opublikowano

danieldt super furacz :good: duży + że avant :wink4::decayed::wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

dawaj rozmiar,co to i cenę...jak nie chcesz tu to może być na PW...może znajdzie się kupiec :naughty:

Continental ContiPremiumContact 2. 225/55/16 Indeks: V. Hmm, cena.. Musiałbym wziąc coś w okolicy 1350zł, żeby opłacało mi się to sprzedac :wink4:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 18:33_________________________________________________Popołudniu przyszły mi głośniki B&O, dziś zdązyłem założyc przód, jutro wezmę się za tył :> Po zmianię brakuje mi trochę basu, ale ogólnie jestem zadowolony:) W przyszłości trzeba będzie pomyślec o jakimś subwooferze :decayed:

Podpatrzyłem też od Grzesia wymianę sprysków na mgiełkowe, zamówiłem bez patrzenia na stare, zwykłe bez ogrzewania, a dziś chcąc je założyc okazało się, że siedzą u mnie ogrzewane spryki :tongue4: Także zmiana sprysków przesunie się o kilka dni.. :gwizdanie:

Kilka foto z wymiany głośników:

IMAG0082.jpg

IMAG0083.jpg

IMAG0084.jpg

IMAG0085.jpg

IMAG0087.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem, już dziś to oblukałem :wink4: Muszę oddac te bez podgrzewania i zamówic z podgrzewaniem :tongue4:

Opublikowano

mój uczniowski budżet :tongue4:

Dobre :good::tongue4:

Gratuluję furki. Duży plus za kombi :good: Przeprowadzone i planowane zmiany w dobrym kierunku.

Opublikowano
  • Autor

Dziś załozyłem reszt głośników :)

Efekt rewelacyjny :wink4:

Całkiem inna charakterystka głośników, przód gra teraz głośno wysokimi tonami, zaś tył daje trochę więcej basu.

Polecam każdemu kto zastanawia się nad tym modem :good: W najbliższym czasie trzeba jeszcze suba w bagażnik zaladowac i bedzie miód, malina :kox:

Kilka foto:

IMAG0089.jpg

Porównanie tweeterów tylnych drzwi:

IMAG0091.jpg

IMAG0092.jpg

Średni/niski ton, prawa strona B&O

IMAG0093.jpg

IMAG0094.jpg

IMAG0096.jpg

IMAG0095.jpg

Opublikowano

mój uczniowski budżet :tongue4:

Dobre :good::tongue4:

też mnie to rozbawiło :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Temat trochę ucichł.. :)

Przez ten czas do Audiczki doszły podgrzewane spryski "mgiełki", głośnik centralny deski rozdzielczej B&O ( w następnym tygodniu biorę się za montaż) :naughty: Jestem w trakcie poszukiwania tylnych słupków od wersji B&O pod głośniki, niestety jest to trudniejsze niż myślałem :confused4: Kilka zimowych fotek: :tongue4:

Audik trochę brudny, ale na tym mrozie ciężko coś z tym zrobic :rolleyes:

IMG_0713.jpg

IMG_0737.jpg

IMG_0740.jpg

IMG_0769.jpg

IMG_0773.jpg

IMG_0759.jpg

IMG_0791.jpg

IMG_0813.jpg

IMG_0822.jpg

Opublikowano

not o kiedy spotujemy ?

Opublikowano
  • Autor

Jestem otwarty na wszelkie propozycje :wink4: We ferie będę miał dużo wolnego czasu, to możemy coś wtedy pomyślec :good:

Opublikowano
Jestem w trakcie poszukiwania tylnych słupków od wersji B&O pod głośniki

Ja tez od kilku miesiecy :naughty: tylko AS0 :(

Opublikowano
  • Autor
Jestem w trakcie poszukiwania tylnych słupków od wersji B&O pod głośniki

Ja tez od kilku miesiecy :naughty: tylko AS0 :(

A Aso ciekawie sobie za nie śpiewają.. :gwizdanie:

Tydzień temu miałem je w ręce, ale niestety inny kolor tapicerki :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie mowimy o tym samym :wink4: Ugadalem się z kolesiem na 80zł za sztuke, po czym okazało się, że to pod tapicerke koloru bezowego :kwasny:

Opublikowano

nie zła solniczka u was na drogach :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na ledy pod tablicę :tongue4: Korzystając z porad Wrclaguny uporałem się z tym w 20 minut :wink4:

Wszystkim szczerze polecam, bo efekt naprawdę świetny :good:

Kilka fotek telefonem:

IMAG0140.jpg

IMAG0141.jpg

IMAG0142.jpg

IMAG0143.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.