Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podłączenie RNS-E pod własne audio


Onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

Zdecydowałem się i zakupiłem rns-a :D Mam już wszystko, dzisiaj byłem tylko na szybko podłączyć czy działa i jest ok. Ale jest mały problem. W kwietniu tego roku wymieniałem ori głośniki na własne. Kable głosnikowe też kładłem swoje wraz z kostka ISO głośników (ori kostke głośnikową zostawiłem). Po podłączeniu RNS-a i kostek gra przód i głosnik basowy. Tył nic. A wszystko dlatego że w kostkach RNS-a są tylko 4 przewody a w mojej ISO 8 (przód i tył). Jak teraz pomyślec żeby gral i tył?? Kable mam takie jak poniżej. Nie wiem tylko do czego jest ta jedna kostka żadna z auta nie pasuje do nie. Jakieś pomysły???

kablexy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Zdecydowałem się i zakupiłem rns-a :D Mam już wszystko, dzisiaj byłem tylko na szybko podłączyć czy działa i jest ok. Ale jest mały problem. W kwietniu tego roku wymieniałem ori głośniki na własne. Kable głosnikowe też kładłem swoje wraz z kostka ISO głośników (ori kostke głośnikową zostawiłem). Po podłączeniu RNS-a i kostek gra przód i głosnik basowy. Tył nic. A wszystko dlatego że w kostkach RNS-a są tylko 4 przewody a w mojej ISO 8 (przód i tył). Jak teraz pomyślec żeby gral i tył?? Kable mam takie jak poniżej. Nie wiem tylko do czego jest ta jedna kostka żadna z auta nie pasuje do nie. Jakieś pomysły???

kablexy.jpg

Kostak ????????????? podłączenie zestawu głośnomówięcego, np. ori bluetooth.

Oryginalnie głóśniki tylne są zasilane ze wzmacniacza w bagażniku, jak gra Ci subwoofer to rozumiem, że wzmacniacz jest ori.

Tylne głośniki musisz podłączyć do wzmacniacza tak jak było ori, wtedy zagrają, bo RNS-E ma tylko dwie końcówki mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ Tak też myślałem. Muszę poszukać rozpiski pinów w ori wzmacniaczu i przerzucić kabel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam sie tutaj :) bylem dzisiaj u takiego gostka co za zaklada rns w cenie 2tys jest montaz ustawienia podlaczenie GPS i przerobka z din 1 na din 2. i mowil ze zadnego kosza nie wymienia do wlozenia tego rns czy to prawda? da sie to inaczej jakos zrobic czy trzeba meic na 100% ten kosz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam sie tutaj :) bylem dzisiaj u takiego gostka co za zaklada rns w cenie 2tys jest montaz ustawienia podlaczenie GPS i przerobka z din 1 na din 2. i mowil ze zadnego kosza nie wymienia do wlozenia tego rns czy to prawda? da sie to inaczej jakos zrobic czy trzeba meic na 100% ten kosz?

Da się, tylko trzeba lekko kosz "ztuninngować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :) a nie wiesz mniej wiecej jak to robia? czy lepiej kupic na 2 din nie bedzie nic latalo ? nie chce zeby jakas lipa byla :confused4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________RNS z 2007 roku jest ok czy bylo jakeis problemy z tym RNS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS E nic nie powinno sie dziać :) Jedynie mozna przeczyścic laser na zaś :wink4:

W poczatkowych latach produkcji 2004-2006 były kłopoty z napedem i mechanizmem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...