Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Podłączenie RNS-E pod własne audio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów.

Zdecydowałem się i zakupiłem rns-a :D Mam już wszystko, dzisiaj byłem tylko na szybko podłączyć czy działa i jest ok. Ale jest mały problem. W kwietniu tego roku wymieniałem ori głośniki na własne. Kable głosnikowe też kładłem swoje wraz z kostka ISO głośników (ori kostke głośnikową zostawiłem). Po podłączeniu RNS-a i kostek gra przód i głosnik basowy. Tył nic. A wszystko dlatego że w kostkach RNS-a są tylko 4 przewody a w mojej ISO 8 (przód i tył). Jak teraz pomyślec żeby gral i tył?? Kable mam takie jak poniżej. Nie wiem tylko do czego jest ta jedna kostka żadna z auta nie pasuje do nie. Jakieś pomysły???

kablexy.jpg

Opublikowano

Witam kolegów.

Zdecydowałem się i zakupiłem rns-a :D Mam już wszystko, dzisiaj byłem tylko na szybko podłączyć czy działa i jest ok. Ale jest mały problem. W kwietniu tego roku wymieniałem ori głośniki na własne. Kable głosnikowe też kładłem swoje wraz z kostka ISO głośników (ori kostke głośnikową zostawiłem). Po podłączeniu RNS-a i kostek gra przód i głosnik basowy. Tył nic. A wszystko dlatego że w kostkach RNS-a są tylko 4 przewody a w mojej ISO 8 (przód i tył). Jak teraz pomyślec żeby gral i tył?? Kable mam takie jak poniżej. Nie wiem tylko do czego jest ta jedna kostka żadna z auta nie pasuje do nie. Jakieś pomysły???

kablexy.jpg

Kostak ????????????? podłączenie zestawu głośnomówięcego, np. ori bluetooth.

Oryginalnie głóśniki tylne są zasilane ze wzmacniacza w bagażniku, jak gra Ci subwoofer to rozumiem, że wzmacniacz jest ori.

Tylne głośniki musisz podłączyć do wzmacniacza tak jak było ori, wtedy zagrają, bo RNS-E ma tylko dwie końcówki mocy.

Opublikowano
  • Autor

:/ Tak też myślałem. Muszę poszukać rozpiski pinów w ori wzmacniaczu i przerzucić kabel :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam sie tutaj :) bylem dzisiaj u takiego gostka co za zaklada rns w cenie 2tys jest montaz ustawienia podlaczenie GPS i przerobka z din 1 na din 2. i mowil ze zadnego kosza nie wymienia do wlozenia tego rns czy to prawda? da sie to inaczej jakos zrobic czy trzeba meic na 100% ten kosz?

Opublikowano

Witam. Nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam sie tutaj :) bylem dzisiaj u takiego gostka co za zaklada rns w cenie 2tys jest montaz ustawienia podlaczenie GPS i przerobka z din 1 na din 2. i mowil ze zadnego kosza nie wymienia do wlozenia tego rns czy to prawda? da sie to inaczej jakos zrobic czy trzeba meic na 100% ten kosz?

Da się, tylko trzeba lekko kosz "ztuninngować"

Opublikowano

aha :) a nie wiesz mniej wiecej jak to robia? czy lepiej kupic na 2 din nie bedzie nic latalo ? nie chce zeby jakas lipa byla :confused4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________RNS z 2007 roku jest ok czy bylo jakeis problemy z tym RNS?

Opublikowano

RNS E nic nie powinno sie dziać :) Jedynie mozna przeczyścic laser na zaś :wink4:

W poczatkowych latach produkcji 2004-2006 były kłopoty z napedem i mechanizmem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.