Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BAU] Wykres po chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yhm... przez Was znowu się waham.... :cool:

W Volvo takiego czegoś nie zrobisz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rogal,robiłeś już jakieś BDH? Z jakimi efektami?

tak jak odpisałem na informacje na PW

Co do BAU Kikota to już jest czym napędzić 4ry łapy :> Pisze to bo dzisiaj jeździłem seryjna i jest przepaść. Zawsze jeszcze lepiej czuć róznice jak się człowiek przesiadzie powtórnie na słabsza wersje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Po modyfikacji mniej pali, ok. 1,5 l po mieście. :thumbup:

Opublikowano

Po modyfikacji mniej pali, ok. 1,5 l po mieście. :thumbup:

Wiadomo :th: :naughty:

Opublikowano

A co z tymi czasami ,o ktore prosilem wczesniej , czy to jakas tajemnica ?? Moze byc mniej wiecej na recznym stoperze . Pozdr. :hi:

Opublikowano

A co z tymi czasami ,o ktore prosilem wczesniej , czy to jakas tajemnica ?? Moze byc mniej wiecej na recznym stoperze . Pozdr. :hi:

Mam do Ciebie pytanie: Czy Ty pytasz na powaznie o te czasy ?? :kox:

Opublikowano

Miałbym porownanie do swojego jaka jest roznica . Pozdr.

Opublikowano

Jesli masz serie, to roznica jest duuuzaaa...

Opublikowano

Nie chciałbym nikogo urazic ,ale jezdzilem B6 2.5 tdi 180 ps 4 łapy i jezdze tez czasem paskiem brata 1.8 t 150 ps seria i moje pytanie jest takie gdzie jest te 180 ps ??? Moim zdanie 1.8 t ciagnie tak samo o ile nie ciut lepiej. Pytam o czasy bo po wykresach mozna juz cos wywnioskowac ,ale to nie wszystko . Pozdrawiam. A tak pozatym to jednak troche zaluje ,ze wybralem 1.9 tdi 131 bo w tej cenie mialbym spokojnie 1.8 t , no ale trudno ,bedzie trzeba zrobic jakis maly modzik.

Opublikowano

Miałbym porownanie do swojego jaka jest roznica . Pozdr.

nie ma porownania :wink4:

Opublikowano

Nie chciałbym nikogo urazic ,ale jezdzilem B6 2.5 tdi 180 ps 4 łapy i jezdze tez czasem paskiem brata 1.8 t 150 ps seria i moje pytanie jest takie gdzie jest te 180 ps ??? Moim zdanie 1.8 t ciagnie tak samo o ile nie ciut lepiej.

Rozumiem, ze pasek to bylo fwd...

Wez pod uwage Wage tych aut i znajdziesz odpowiedz. B6 samo w sobie wazy wiecej niz Passat, a co dopiero wiekszy silnik+naped.

No i pytanie, czy te 2.5 bylo w pelni zdrowe :evil:

Opublikowano

no moje 2.5 Q waży 1670...

Opublikowano

Napewno? Bo moje w/g papierow 1720 i czuje, ze w rzeczywistosci jest ciut wiecej :P

Opublikowano

może te 50 kg to różnica avant/sedan?

Opublikowano

Nie chciałbym nikogo urazic ,ale jezdzilem B6 2.5 tdi 180 ps 4 łapy i jezdze tez czasem paskiem brata 1.8 t 150 ps seria i moje pytanie jest takie gdzie jest te 180 ps ??? Moim zdanie 1.8 t ciagnie tak samo o ile nie ciut lepiej.

Rozumiem, ze pasek to bylo fwd...

Wez pod uwage Wage tych aut i znajdziesz odpowiedz. B6 samo w sobie wazy wiecej niz Passat, a co dopiero wiekszy silnik+naped.

No i pytanie, czy te 2.5 bylo w pelni zdrowe :evil:

Właśnie dlatego pytam o realne osiagi .Pozdr.

Opublikowano

może te 50 kg to różnica avant/sedan?

Dokładnie.

Trzeniek = Sedan

Flyer = Avant

I sprawa wyjaśniona :decayed:

Opublikowano

Nandoz napisał:

A jak z osiagami 0-100 , przejscie 60-100 na 3 biegu , przejscie 80 - 140 na 4 ??? Pozdr. Bede mial porownanie do mojego AWX`a.

Skoro nikt nie odpowiedział, podam Ci moje pomiary z A6 C5. Może coś pomoze.

60-100 IV bieg 5.5s

80-120 IV bieg 5.6s

Opublikowano

Nandoz napisał:

A jak z osiagami 0-100 , przejscie 60-100 na 3 biegu , przejscie 80 - 140 na 4 ??? Pozdr. Bede mial porownanie do mojego AWX`a.

Skoro nikt nie odpowiedział, podam Ci moje pomiary z A6 C5. Może coś pomoze.

60-100 IV bieg 5.5s

80-120 IV bieg 5.6s

a wage porównywałeś tych aut ??

Opublikowano

A6 1560kg wg papierów.

Opublikowano

A6 1560kg wg papierów.

Nandoz napisał:

A jak z osiagami 0-100 , przejscie 60-100 na 3 biegu , przejscie 80 - 140 na 4 ??? Pozdr. Bede mial porownanie do mojego AWX`a.

Skoro nikt nie odpowiedział, podam Ci moje pomiary z A6 C5. Może coś pomoze.

60-100 IV bieg 5.5s

80-120 IV bieg 5.6s

Nandoz napisał:

A jak z osiagami 0-100 , przejscie 60-100 na 3 biegu , przejscie 80 - 140 na 4 ??? Pozdr. Bede mial porownanie do mojego AWX`a.

Skoro nikt nie odpowiedział, podam Ci moje pomiary z A6 C5. Może coś pomoze.

60-100 IV bieg 5.5s

80-120 IV bieg 5.6s

Dzieki Wowo . W końcu jakiś konkret . Moje 0-100 to jakies 9,7s 60-100 ale na 3 to 4,7 - 4,9 i 80-140 na 4 to cos kolo 12,8. Zrobie jeszcze taki tescik jak Ty i jutro wrzuce. Pozdr. Waga auta z papierów to 1525 Kg . Pomiary solo. Pozdrawiam jeszcze raz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.