Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BAU] Wykres po chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A6 1560kg wg papierów.

Czyli tyle co A4 B6 1.8TQ ?? :wink4: Nie chce mie się w to wierzyć...powiem więcej...wogóle w to nie wierzę

Opublikowano

A6 nie jest wiele ciezsza ogolnie, ale 2.5TDI raczej wazy...

Kto wie ile wazy B6 2.5 ośka?

Opublikowano
  • Autor

Jadąc do pracy próbowałem zrobić test: 0-100 km/h dwie próby, pierwsza: telefon wypadł mi z reki a za drugim razem wyszło mi 8,7s. Szczerze mówiąc to trzeba mieć jakieś specjalne urzadzenie pomiarowe bo zgrać puszczenie sprzegła ze stoperem powoduje duże błędy nie mówiąc o dokładnym określeniu prędkości 100 km/h.

Zrobiłem też jedną próbę 60-100 wyszło 4,4s.(uwagi jak powyżej)

Masa całkowita to 1670 kg.

Opublikowano

Tak dla jasnosci: wasze metody ze stoperem są śmieszne. Do powaznych osób: proszę nie brac pod uwagę powyższych "pomiarów" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie o tym pisałem, ale nandoz chciał to ma.

Opublikowano

Z domowych sposobów to chyba lepiej mierzyć 0-400 m czy coś w tym stylu , słupki odległości raczej stawiają na drogach tak samo, a uchwycić ruchomą wskazówkę w momencie 100 na prędkościomierzu to już gorzej, ale to i tak prowizorka

Opublikowano

mozna mierzyc Vagiem, przynajmniej w 704.1 jest mozliwosc.

Opublikowano

A6 nie jest wiele ciezsza ogolnie, ale 2.5TDI raczej wazy...

Kto wie ile wazy B6 2.5 ośka?

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Opublikowano

A6 nie jest wiele ciezsza ogolnie, ale 2.5TDI raczej wazy...

Kto wie ile wazy B6 2.5 ośka?

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Kaj , mój ma taką samą wagę :naughty:

a trzymając się wątku... jeździ jeszcze to auto?

Opublikowano

Dzieki bardzo , jednak ma co robic ten silnik z ta masa i napedem. Oczywiscie jest to wynik mniej wiecej na oko :wink4: , nikt tego nie musi mi tlumaczyc , chcialem tylko wiedziec czy ma np 7.1 czy 9.1 . Pozdrawiam i zycze udanej eksploatacji.

p.s. Moze i metoda smieszna ,ale nie bede nikogo prosil ,zeby latal za g-techem , ktory tez jest nie mniej smieszny. :decayed:

Opublikowano

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Czyli torsen wazy 40KG :cwaniak1: bo nasze auta wiele sie nie roznia...

Opublikowano

torsen wazy 100 kg

Opublikowano

Kum... tez znalem taka liczbe, ale jak widac roznica pomiedzy FWD a Q o podobnym wypasie, budzie itd to 40KG :cool:

Opublikowano

W manualu do A4 B6 Avant jest napisane, że wersja 2.5TDi quattro waży 1725 kg :shocked:

Opublikowano

Jeszcze raz mówię: nie piszcie gdzie co jest napisane tylko wydajcie 10 zlotych i jedźcie na wagę :th:

Opublikowano

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Czyli torsen wazy 40KG :cwaniak1: bo nasze auta wiele sie nie roznia...

A co moze mial liczyc 1 , 2 ,3 i byloby dokladniej ??? :tongue4:

p.s. Mozna ewentualnie jeszcze nagrac filmik i zliczyc z filmiku ile wyszlo . Pozdrawiam.

Opublikowano

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Czyli torsen wazy 40KG :cwaniak1: bo nasze auta wiele sie nie roznia...

A co moze mial liczyc 1 , 2 ,3 i byloby dokladniej ??? :tongue4:

p.s. Mozna ewentualnie jeszcze nagrac filmik i zliczyc z filmiku ile wyszlo . Pozdrawiam.

:polew: :polew: :polew:

Dobre, do pomiarów są lepsze rzeczy od stopera, chociażby takie cudo jak G-tech, dużo nie kosztuje warto sobie sprawić.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 01:10 _________________________________________________

A6 nie jest wiele ciezsza ogolnie, ale 2.5TDI raczej wazy...

Kto wie ile wazy B6 2.5 ośka?

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Kaj , mój ma taką samą wagę :naughty:

a trzymając się wątku... jeździ jeszcze to auto?

Trzeniu zapytaj się Flyera i Alvaro :tongue4:

Opublikowano

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Czyli torsen wazy 40KG :cwaniak1: bo nasze auta wiele sie nie roznia...

A co moze mial liczyc 1 , 2 ,3 i byloby dokladniej ??? :tongue4:

p.s. Mozna ewentualnie jeszcze nagrac filmik i zliczyc z filmiku ile wyszlo . Pozdrawiam.

:polew: :polew: :polew:

Dobre, do pomiarów są lepsze rzeczy od stopera, chociażby takie cudo jak G-tech, dużo nie kosztuje warto sobie sprawić.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 01:10 _________________________________________________

A6 nie jest wiele ciezsza ogolnie, ale 2.5TDI raczej wazy...

Kto wie ile wazy B6 2.5 ośka?

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Kaj , mój ma taką samą wagę :naughty:

a trzymając się wątku... jeździ jeszcze to auto?

Trzeniu zapytaj się Flyera i Alvaro :tongue4:

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Czyli torsen wazy 40KG :cwaniak1: bo nasze auta wiele sie nie roznia...

A co moze mial liczyc 1 , 2 ,3 i byloby dokladniej ??? :tongue4:

p.s. Mozna ewentualnie jeszcze nagrac filmik i zliczyc z filmiku ile wyszlo . Pozdrawiam.

:polew: :polew: :polew:

Dobre, do pomiarów są lepsze rzeczy od stopera, chociażby takie cudo jak G-tech, dużo nie kosztuje warto sobie sprawić.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 01:10 _________________________________________________

A6 nie jest wiele ciezsza ogolnie, ale 2.5TDI raczej wazy...

Kto wie ile wazy B6 2.5 ośka?

Moj klemot w dowodzie ma 1680kg kurrr jak lokomotywa normalnie

A co do pomiarów stoperem to gratuluje pomysłowości :polew:

Kaj , mój ma taką samą wagę :naughty:

a trzymając się wątku... jeździ jeszcze to auto?

Trzeniu zapytaj się Flyera i Alvaro :tongue4:

G-tech , nie mowisz chyba powaznie. Widziales kiedys wyniki z tego cuda ?? Sa mocno mocno optymistyczne. To juz stoper kilka pomiarów i srednia jest dokładniejsze. G-tech to rzeczywiscie cudo , ktore w magiczny sposob dodaje naszej maszynie wirtualnego kopa.Poztym chyba napisalem juz z 2 x ,ze chodzilo o rzad wielkosci a nie pomiary co do setnej.

Miałem napisać ; sluchaj kikot kup se g-techa i podaj wynik , bo mam taki kaprys.

Opublikowano

spoko poddaje się, skoro mówisz że lepszy stoper :polew: z mojej strony EOT.

Opublikowano

Ja proponuje nagrac filmik z przyspieszenia, a pozniej siedzac przed monitorem bawic sie stoperem :D

KONIEC OT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.