Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] naklejka zderzaka tył s-line


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję numer częsci - naklejki czarnej na tylny zderzak do audi A4 S-line B6 wersja bez wydechów sedan. Jak ktoś może podać ten numer i ewentualnie ceną ASO będę wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dolnej części w dokładce jest czarny element - pasek (nie jest to lakierowane - jest to naklejka imitująca czarny plastik)

poniżej foto

IMG_0243b_sized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w ETCE zadnej naklejki :) I nie przypominam sobie zeby takowa byla wogole w B6 S LINE . Moze ktoś sobie dorobił i naklejił taką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginalnym zderzaku jest. Mam używany ale naklejka jest uszkodzona z jednej strony. Kupując w ASO nową dokładkę naklejka jest w pakiecie - miałem tylko nadzieję że można ją osobno kupić a tak trzeba będzie malować i nie będzie to już ORI :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrc , Kamelus ma rację to jest naklejka (tolia ploterowa imitująca plastik) mam ją też w avancie :good: . Moja "dupka" :kox:

dupka.jpg

Kamelus olej ASO , kupisz folie kryjacą czarny mat w firmach zajmujących się reklamą wizualną i sam przykleisz , jeśli kupisz w ASO to też taką samą folie Ci sprzedadzą (tylko kasa z 10 razy większa) :good:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:20_________________________________________________A czy 8E9 807 800 B to nie ta rzecz..... :mysli: u Gajosa prawie stówe :wallbash: za kawałek folii :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedzialem :confused4:

8E9 807 800 B niby folia rzeczywiscie :mysli:

spoko :good:

Tylko nie wiem czy różnią się te naklejki względem nadwozia ( sedan , avant ) trzeba by w ASO podpytać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zbadać temat. Niby można folie kupić poza ASO ale często jakość :thumbdown: i po pół roku będą pęcherze bo folia jest zaginana na rogach itp. Chyba jednak pójdę do ASO :mysli:

sprawdziłem w ASO w B-B 98 zł brutto i nawet numer części się zgadza (sam nie umiał znaleźć)

Wielki dzięki na pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :wink4:

BTW: Jak kupisz w ASO to zrób fotkę folii z obydwu stron przed naklejeniem i wyślij na PW jeśli mozna prosić (zrewanzujesz się ) :gwizdanie: zobaczymy co to jest ( stawiam na folie ploterową oracal , mactac lub glass decor ) Jeśli chodzi o pęcherze i o zagięcia na rogach to nie tak , ważne jest to - jak dobrze nakleisz to nic się złego z tym nie będzie dziać :good:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak się zdecyduje (a raczej tak będzie - bo generalnie poza jednym wyjątkiem lubię wszystko ORI) to na pewno fotki zrobię i wrzucę nawet tutaj (niech będzie dla potomnych) :>

Musisz się jednak lekko uzbroić w cierpliwość bo co prawda zderzak już mam ale do malowania idzie dopiero w lutym i pewnie składał będe luty marzec bo tera po pierwsze z kaską cieńko a i w zimie różne się zdarzają przypadki więc może na czyjś koszt będę miał wszystko :naughty:

A zderzak jako ostatni brakujący element pakietu zewnętrznego kupiłem za ostatnie zaskurniaki bo okazja była taka że nie mogłem odpuścić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu nabyłem w ASO folię ale jakoś czasu nie było żeby napisać. Ale zrobiłem fotki dla potomnych i zamieszczam poniżej :decayed:

SNV35213.jpg

<br /><br />

SNV35214.jpg

<br /><br />

SNV35266.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wycofane wes wejdz na getem.pl wpisz numer ja zamawialem i przyszla. pamietaj ze do sedana to 8E5 A AVANT 8E9 zaczynaja sie numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do avanta bez wycięć na wydech szukać 8E9807800 B, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak najlepiej zadzwoń do aso lub getem upewnij się . Ja mam numer pod avanta ale z wycięciem na dwa kominy pod n s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mają ;/ wycofana z produkcji bez zamienników do avanvta bez wycięć 8E9807800B jakby ktoś tam szukał jeszcze kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...