Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaczunio81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pytanko mam czy taśmy sa takie same w modelach do rnse led ? czy jest jakaś różnica miedzy ledem a zwykła wersje posiadam model a3 8p juz 2010rok chciałem zamówić taśmę z tej polecanej stronki - scalaki.pl SCALAKI.PL
  2. kaczunio81 obserwuje zawartość scubi206
  3. Koleszko zbigniewie wes ze nie kombinuj zamow gotowa wiazke od uzytkownika Kaju i bedziesz mial po sprawie. pozdrawiam warto
  4. Dokładnie najlepiej prosilibyśmy o informacje jakie felgi 16 i z jakim et wejda pod hamulce 320. jasno i wyraźnie . czy et 35, et 42, et 45 morze dave się wypowie widzę ze ma duże doświadczenie
  5. kaczunio81 odpowiedział(a) na tomek1974 temat w Audi A4 B7
    tomek tylko aso i nie kupuj zamiennikow przeczytaj forum i opinie ludzi. poduszki aso albo allegro aso jest cena ok 500 pln za szt,
  6. witam proszę o ocenę logów statystycznych i dynamicznych pacjent 1,9 tdi avf 130 km - mam wrażenie jakby go cos dusilo nie wiem czy przepływka czy może coś innego może ktoś coś , może pomoc wszelka pomoc mile widziana. ( przed wykonaniem logów wyczyszczony egr oraz kolektor ) STATYCZNE: Grupa 023: http://vaglog.pl/log_269017.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_269016.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_269015.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_269014.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_269013.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_269012.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_269011.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_269010.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_269009.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_269008.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_269007.html DYNAMICZNE: Grupa 013: http://vaglog.pl/log_269002.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_269001.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_269000.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_268999.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_268998.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_268997.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_268996.html
  7. lakier oryginalny musial bys znac producenta:) zawsze jest jakaś różnica tym bardziej ze zderzak nie masz co liczyć ze zderzak będzie idealnie taki sam jak reszta auta choćby z roznicy lat wiec na to sie przygotuj pozdro
  8. witam proszę o ocenę logów statystycznych i dynamicznych pacjent 1,9 tdi avf 130 km - mam wrażenie jakby go cos dusilo nie wiem czy przeplywka czy moze cos innego może ktoś coś , może pomoc wszelka pomoc mile widziana. ( przed wykonaniem logow wyczyszono egr oraz kolektor ) STATYCZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_269007.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_269008.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_269009.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_269010.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_269011.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_269012.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_269013.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_269014.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_269015.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_269016.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_269017.html DYNAMICZNE: Grupa 001: http://vaglog.pl/log_268996.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_268997.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_268998.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_268999.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_269000.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_269001.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_269002.html
  9. Tak zamawiaj matowe to jest folia 3mk matte a flexible jest to szko z folia moeszanka ale blyszczace normany efekt szkla. Smialo zamawiaj bedziesz zadowolony
  10. blade siemanko jaka potrzebujesz dokładnie folie matowa lub szkło flexibleglass folia ze szkłem. - ja zamawialem druga wersje https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Na-wymiar-do-6%2C9-3mk-FlexibleGlass/35779dokładnie zamawiasz pod wymiar i ci wycinaja, demontujesz przod ramke montujesz i masz szybke igielke ja zamawialem wymiary 143x78 jest idealnie wyglad mega i nic nie porysujesz.
  11. dokaldnie jak ktos to weznie do reki i zobaczy za co zaplacil 40 zl to nie uwiezy.
  12. czy silniczki z b7 sa juz poprawione? czy kupujac lepiej szukac z b7 czy b6 prosze o porade,
  13. grubcio1980 powiem ci ze bardzo ladnie to wyszło i w bardzo fajnej cenie. Co do zarabiania no masz racje popieram
  14. Seba a widze ze gosc sprzedaje takze oprocz naklejek lakier do klimatronika powiem tak chcialbym kupic taki lakier aby nie odbiegal kolorem, odcieniem od oryginalu dlatego zastanawiam sie nad zakupem pytales moze sprzedajacego lub masz info jaki oni strosuja lakier/farbe?
  15. House popieram dokladnie zestaw naprawczy jest super mimo ze jak za 2 plastiki cena kosmos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.