Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Srebrna a-ćwórka by Karsten

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chcialbym wam przedstawic moja A4. Jestem jej pierwszym wlascicielem w Polsce od 6 miesiecy.

Sprowadzona osobiście z Włoch. ;)

Audi A4 Avant 1.9 TDi AFN z 1998r. w tej chwili ma przejechane 190 tys km (w chwili zakupu 177tys. (tak teoria mówi :P) :decayed:

Wyposażenie seryjne między innymi:

- ABS

- 4x AIR BAG

- wspomaganie

- el. szyby x4

- el. lusterka, el. składane ( podobno tylko we wloszkach takie wypasy :P)

- podgrzewane lusterka

- centralny zamek z pilota

- otwieranie i domykanie szyb z kluczyka

- klimatronic

- uchwyt na kubek x2

- dekory "ciemne drewno"

- lapmy przednie ori dymione

- ori alu 15" (zima) x5 szt./ 1 szt na zapasie

- halogeny

- podświetlenie nóg przy otwarciu drzwi kierowca-pasażer

- 6 lampek w podsufitce

- siatka odgradzająca bagażnik z kabiną

- skórzana kier. trójramienna S-line

- regulowana kierownica w 2 płaszczyznach

- skórzany drążek zmiany biegów S-line

- regulowane przednie światła

- 2x podłokietnik

Zmiany:

- kola ENZO 7,5x16" ET 40 + opony 205/55 Pirelli

- CB radio

- ściągnięte emblematy z tylnej klapy

- ori siatka na zakupy do bagażnika

- wypolerowanie końcówki wydechu

- moduł komfortowych kierunkowskazów

- koła zimowe: ori Audi B6 6Jx15" + opony GLOB-GUM 3 AGILIS 195/65R15

Plany na przyszłość:

- czas pokaże

Zdjęcia:

Zaraz po zakupie,

audi1.jpg

audi2.jpg

audi7.jpg

audi8.jpg

audi9.jpg

Opublikowano

AFN + AVANT = :good: Niech dobrze służy :)

Opublikowano

Fele zarzuć większąi o glebę nią :wink4: niech służy :good:

Opublikowano

Nice :)życzę bezawaryjności i prawdziwego przebiegu :wink4:tak apropos to moja ma 108 tys.??!(wtf??!)

Opublikowano

A te domykanie szyb z kluczyka to jest specjal wypas a nie standard ?

Opublikowano
:naughty: co tu dużo gadać jest :good:
Opublikowano

To też coś takiego mam jak przytrzymam kluczyk w zamku mało partyczne :naughty:

Opublikowano

jeśli chodzi o elektryczne lusterka to faktycznie tylko u włochów widziałem ale troche marny pomysł bo składa się tylko jedno i to małe lusterko ... np ja tak mam :)

Opublikowano

za długo trzeba trzymać trochę :kwasny: Ale ogólnie kilka razy takie coś użyłem u siebie :kox:

Opublikowano

trzeba trzymać chyba dziewczynę za kolano... w mojej a4 jest domykanie szyb z pilota :)

Opublikowano

Ale za to bardzo łatwo to przerobić na pilota bo cały układ jest wystarczy podpiąć kanał z centralki :naughty:

Opublikowano

No ja też mam domykanie szyb i szyber z pilota. Działa wtedy jak przytrzymam przycisk zamykania auta, zamyka szybę do póki go trzymam wciśnięty.

Opublikowano

avant i kolor jak u mnie.. :> ja tez mam wloszke.. :gwizdanie: bezawaryjnosci..

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki. ;) gleba będzie na pewno tylko czeka na wiosna :D a co do składanych lusterek to u mnie się oba składają więc popatrz kolego MISIEK84 czy nie masz uszkodzonego mechanizmu ;)

Dzięki jeszcze raz chłopaki za pochlebne słowa :D

Opublikowano

no właśnie nie mam popsutego mechanizmu... składa się tylko jedno :( Kibel :(

Opublikowano
:good::good: :good:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowości.....

A tak z nowości jakie się pojawiły to:

- grill no name

- założone lepsze żarówy (czyt. Osram night braker ) bo stare już nie dawały rady.. :polew:

- wywalony kat wstawione przelot ( ładniej mruczy :kox:)

foty z całości pojawią się za niedługo (testuje nowy sprzęt fotograficzny coś z tego powinno być )

rozglądam się za jakąś glebą i większym kołem oraz zastanawiam się nad ściemą tylnich 5 szybek..

jakieś sugestie na koło.?? myślę o jakieś 17" bo to chyba najlepszy kompromis ;)

albo jakieś inne sugestie na poprawę stylistyki ? :D:D:D:D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.