Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Silnik tylnej wycieraczki, jak to zrobic by bylo git


burgumil

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam taki maly problem w moim aucie Audi A4 B6 2003 avant 1.9 tdi spalil mi sie silnik tylnej wycieraczki numer 8E9955711B wiec zakupilem nowy Audi A3 Wiper Motor 8L0955711A wyglad identyczny mocowanie tez pasuje jal ulal lecz po montarzu tego oto silniczka mina mi zbladla silnik kreci piorem w dol czyli zachodzi na tylna klape czy jest mozliwosc by silnik krecil piorem w przeciwna strone do ruchu zegara narazie zalozylem ramie wycieraczki po lewej stronie od strony kierowcy ale wizualnie wyglada to kiepsko bo nie synchronizuje sie wycieraczka z szyba czy oprocz kupna nowego silnika moge cos zrobic prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkich na forum .thanx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem pioro osadzone jest po prawej stronie tak jak w audi a4 avant poszedlem nawet do sklepu myslalem ze kupie nowe ramie wycieraczki by zamontowac je po lewej stronie czyli od kierowcy ale sa tylko ramiona na prawa strone

audi_edited_1.jpg

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 20:32_________________________________________________na zdjeciu opisalem jak powinna to wygladac sorki za efekt ale niechcialo mi sie zbyt dlugo photoshopowac dzieki

strona lewa to wyglad na chwile obecna pioro kreci w strone prawa a powinno byc po lewej i krecic w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos zagmatwales :decayed:

Wycieraczka w B6 jest po prawej stronie

Jak chcesz pomocy przy naprawie to daj znac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rozumiem ze jest po prawej stronie i umnie tak bylo do wymiany na nowy silniczek ktory zamienilem od audi a3 mocowania wyglad identyczny ale po montarzu tego silnika musialem pioro dac na lewa strone tak by krecilo w prawo bo gdy jest po prawej stronie tak jak widac na zdjeciu wtedy zachodzi mi mi na tylna klape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś silniczek starszej generacji. Te silniczki kładą ramię na lewą stronę. Masz w nim też inną dyszę spryskiwacza . Możesz spróbować przełożyć swój silniczek napędu, trzeba trochę pomodzić z jego przykręceniem. Jak nie to pozostaje zakup silniczka z modelu 8E0- mam taki jak będziesz szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację - silnik padnięty

Dostałem silniczek z mechanizmem od kolegi od A3,trochę kombinacji;

Sam silnik niby podobny ale szczotkotrzymacz inny czyli nie na da się

Zrobiłem tak; mechanizm orginalny (zębatki,dysza,pokrywka blaszana) przełożyłem do mech A3 i wycieraczka działa.

Ramię oczywiście po prawej, u kolegi A3 było po lewej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...