Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Silnik tylnej wycieraczki, jak to zrobic by bylo git

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej mam taki maly problem w moim aucie Audi A4 B6 2003 avant 1.9 tdi spalil mi sie silnik tylnej wycieraczki numer 8E9955711B wiec zakupilem nowy Audi A3 Wiper Motor 8L0955711A wyglad identyczny mocowanie tez pasuje jal ulal lecz po montarzu tego oto silniczka mina mi zbladla silnik kreci piorem w dol czyli zachodzi na tylna klape czy jest mozliwosc by silnik krecil piorem w przeciwna strone do ruchu zegara narazie zalozylem ramie wycieraczki po lewej stronie od strony kierowcy ale wizualnie wyglada to kiepsko bo nie synchronizuje sie wycieraczka z szyba czy oprocz kupna nowego silnika moge cos zrobic prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkich na forum .thanx

Opublikowano
  • Autor

sprawdzalem pioro osadzone jest po prawej stronie tak jak w audi a4 avant poszedlem nawet do sklepu myslalem ze kupie nowe ramie wycieraczki by zamontowac je po lewej stronie czyli od kierowcy ale sa tylko ramiona na prawa strone

audi_edited_1.jpg

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 20:32_________________________________________________na zdjeciu opisalem jak powinna to wygladac sorki za efekt ale niechcialo mi sie zbyt dlugo photoshopowac dzieki

strona lewa to wyglad na chwile obecna pioro kreci w strone prawa a powinno byc po lewej i krecic w prawo

Opublikowano

Cos zagmatwales :decayed:

Wycieraczka w B6 jest po prawej stronie

Jak chcesz pomocy przy naprawie to daj znac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam rozumiem ze jest po prawej stronie i umnie tak bylo do wymiany na nowy silniczek ktory zamienilem od audi a3 mocowania wyglad identyczny ale po montarzu tego silnika musialem pioro dac na lewa strone tak by krecilo w prawo bo gdy jest po prawej stronie tak jak widac na zdjeciu wtedy zachodzi mi mi na tylna klape

Opublikowano

Kupiłeś silniczek starszej generacji. Te silniczki kładą ramię na lewą stronę. Masz w nim też inną dyszę spryskiwacza . Możesz spróbować przełożyć swój silniczek napędu, trzeba trochę pomodzić z jego przykręceniem. Jak nie to pozostaje zakup silniczka z modelu 8E0- mam taki jak będziesz szukał.

Opublikowano

Miałem podobną sytuację - silnik padnięty

Dostałem silniczek z mechanizmem od kolegi od A3,trochę kombinacji;

Sam silnik niby podobny ale szczotkotrzymacz inny czyli nie na da się

Zrobiłem tak; mechanizm orginalny (zębatki,dysza,pokrywka blaszana) przełożyłem do mech A3 i wycieraczka działa.

Ramię oczywiście po prawej, u kolegi A3 było po lewej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.