Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Przyspieszanie w ww silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam pytanko odnośnie turbiny w silnikach 1.8T benzyna (BFB) :)

Czy u Was turbinka włącza się powyżej 2,2 tys obrotów ??

Czy powinna się zbierać od 1,5 tys obrotów ??

Brak odczuwalnego przyspieszenia, dopiero po przekroczeniu tych 2,2 tys jest czuć "wciskanie" w fotel

Często wskakuje mi błąd na silniku 16683

Mój mechanik nie potrafi jednoznacznie określić co jest nie tak :/

Pozdrawiam

Opublikowano

16683 - Regulacja ciśnienia doładowania: przekroczona dolna granica regulacji

sprawdz szczelnosc, DV i na końcu WG, z tym że wiąze sie to ze zdjeciem kata

Opublikowano
  • Autor

mechanik twierdzi ze wszystkie wezyki sa szczelne, sorki za pytanie ale co to jest DV i WG ?

Opublikowano
  • Autor

hmm, nie wiele rozumiem z tego co mi koledzy tutaj napisaliście :/

czy możecie "wskazać palcem" co konkretnie sprawdzić

i kolejne pytanie w jakich zakresach obrotów powinna pracować turbina ?

Opublikowano

w turbo sa dwa kanaly, jeden przelotowy, na drugim jest klapka, ktora otwiera sie gdy turbo osiagnie odpowiednie cisnienie i prawdopodobnie masz ja juz wypalona lub uchylona

turbo pracuje w calym zakresie obrotow

Opublikowano

U mne też dopiero tak od 2k czuć wciskanie w fotel, poniżej jest tak sobie, ale 0 błędów na VAGu.

CZy uszkodzenie/nieszczelonśc DV sie jakoś objawia? Od ponad roku mam wywalony oryg układ dolotowy i zamontowany BSR.

Jedyne co zauważam to ,że trzeba dłużej kręcić rozrusznikiem na starcie, ale błędów brak...

Opublikowano

mniej wiecej tak jest, zrob program, bedzie szybciej wstawac

przy okazji zloguj przeplywke i zobacz ile pompuje turbo

Opublikowano
  • Autor

ten zaworek DV gdzie jest umieszczony, bo jeżeli jest takich kilka to już jeden wymieniłem bo był rozerwany,ten który wymieniłem umieszczony był po stronie pasażera na dole dostęp do niego był tylko od spodu autka

Opublikowano

u mnie turbawka wstaje przed 1.800 obrotow;)

Opublikowano

Raczej Weste Gate bo West to zachód :>

Jak już poprawiasz to poprawiaj dobrze "poligloto". :facepalm: Wastegate.

u mnie turbawka wstaje przed 1.800 obrotow;)

Dokładnie tak jak u mnie i tak powinno być. Max moment w 1.8T jest dokładnie od 1750rpm. :wink4:

Opublikowano

to jednka musze sprawdzic i u mnie te zaworki... :mysli:

Do sprawdzenia przydadza sie logi, a ktore kanały?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.