Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi osobiście do B6 nie za bardzo :disgust::wink4: ale podejrzewam, że zdania będą podzielone :wink4:

Opublikowano
  • Autor

do kombi nawet by pasował , widziałem też kiedyś na tej stronce były zestawy do modyfikacji przednich lamp , gdzie w dolnej części lampy montowali grube paski diód w jej wnętrzu , do całości lampy zderzak i kombiak może nie najgorzej by to wyglądało :)

Opublikowano

jeśli podoba ci się taka forma B6 to działaj - chętnie zobaczę efekt końcowy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Hofele więc wioski nie ma. Reszta to rzecz gustu. Co do samej firmy tuningowej to jak najbardziej na tak. :wink4: Wejdź sobie na ich stronkę i pooglądaj co tam mają. :wink4:http://hofele.com/en/automarken_news_en.html

Opublikowano

Zdecydowanie jestem na NIE :no:

ale podobno o gustach się nie dyskutuje :wink4:

Opublikowano

jakoś wygląda na dokładany na siłe :thumbdown:

Opublikowano

Moze i fajnie wyglada cały Pakiet :) ...ale cena :gwizdanie: raczej nikogo nie bedzie stac :wink4:

Opublikowano

Moze i fajnie wyglada cały Pakiet :) ...ale cena :gwizdanie: raczej nikogo nie bedzie stac :wink4:

No właśnie cena powala ale cały pakiet wygląda OK. :cool1:
Opublikowano

ja choruje na ten zderzak

http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look_lite.htm

ale cena 1000 $ zabija :wallbash: ten zderzak to jak dla mnie zderzak rs4 b6 ktorego nigdy nie bylo :slina:

Opublikowano

Ja tam już wole S - linowy przód niż takie coś :good:

Opublikowano

Fajnie to wygląda ale i cena do najniższych nie należy, za taką kasę rzeźbiłbym jak kolega wyżej napisał i jeszcze by ojro zostało :gwizdanie:

Opublikowano

ja osobiście nie założyłbym takiego dokładki do swojego b6. Zdecydowanie wole oryginalne s-line lub s4. Ale kto jak woli.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mi się bardzo widzi, ale po to zmieniłem auto z 70tys zł na 30parę, bo wolę mieć np. dwa motocykle :)

Fajnie to wygląda, ale chyba bez sens pakować tyle siana w nie oszukujmy się - stare bryczki.

Tu też bzddury piszę bo sam kupowałem np. nakładki na pedały za ponad 500zł :) czy listwy s4 :wallbash:

Opublikowano

Nawet wyglada przyjemnie pod warunkiem ze bedzie caly pakiet:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

to kolego zderzak oettingera.

miałem taki ale juz sprzedałem bo był za niski

Opublikowano
ja choruje na ten zderzak

http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look_lite.htm

ale cena 1000 $ zabija :wallbash: ten zderzak to jak dla mnie zderzak rs4 b6 ktorego nigdy nie bylo :slina:

Ten zderzak wyglada zdecydowanie lepiej niz ten co zapodał założyciel wątku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.