Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kierownica Sline zamiast czteroramiennej.


BoniekBiker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Auto do którego chcę zamontować w miejsce standardowej czteroramiennej kierownicy, kierownice trójramienna jest z 1996r. Zakupiłem kierownice:

http://allegro.pl/kierownica-audi-s-line-a4-b5-s4-a6-c4-s6-80-b4-itp-i1979449418.html

niestety jest ona bez "wkładu" pod poduszke, chodzi mi o tą metalową wkładkę, do której przykręca się jaśka. Wieloklin pasuje, taśme moze dosłać za 30zł,

z ta moje pytanie. Czy sprzedający powinien dać jeszcze tę blaszkę, czy można gdzieś to dokupić??

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wg mnie ten "wkład" powinien być z kierą od razu, bo jak inaczej przykręcić jaśka? pewnie idzie go dorwać z podobnej kierownicy, ale weź znajdź kogoś kto będzie mógł rozparcelować kierę na czipsy ;) chyba że masz jakieś wtyki wiesz jak wygląda org i ktoś Ci wytnie z jakiejś blachy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien gościu dorzucić razem z kierownicą bo to jest komplet i za te pieniądze to taśmę też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mi tak sie wydaje. Komplet to komplet, co komu z kierownicy której nie można przykrecić. Rezanie z blachy jest bez tołku, co do ceny to faktycznie za te pieniążki winno sie całość przysłać. A na domiar złego sprzedawca nie odpisuje na maila. Mam nadzieję że uda sie wyciągnać ten wkład.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faak.. za tyle kasy nie ma metalowych bebechów to poraszka.

Co Tobą kierowało przy zakupie takiego kompletu ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważył pewnie, że brak stelaża...., a sprzedawca zapomniał o tym wspomnieć. Ja bym odesłał i żądał zwrotu kasy.... Znalezienie stelaża będzie bardzo ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to dla mojej kobiety. Zapytała czy bedzie pasować i tyle. Nawet nie przyszło mi do głowy że nie otrzymam pełnego zestawu. Mam nadzieje że od niego je wyciągne, w przeciwnym razie zrobie jak mówi kaliko44, odeśle i poproszę o pieniążki. Mam nadzieje że nie będzie z tym problemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to dla mojej kobiety. Zapytała czy bedzie pasować i tyle. Nawet nie przyszło mi do głowy że nie otrzymam pełnego zestawu. Mam nadzieje że od niego je wyciągne, w przeciwnym razie zrobie jak mówi kaliko44, odeśle i poproszę o pieniążki. Mam nadzieje że nie będzie z tym problemu.

Pozdrawiam

Podejrzewam, że zrobił to celowo. Nie napisał w opisie, ale zrobił fotkę. Ktoś kto widzi kierownicę bez poduchy po raz pierwszy w życiu nie zorientuje się, że czegoś brakuje. W przypadku reklamacji koleś się wypnie i powie: widziały gały co brały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje...ja jej nie ogladałem na zdjeciach. Mam nadzieje że atmosfera zbliżających się swiąt zmiękczy serce tegoż że sprzedawcy, zbierze się na gest i prześle reszte. W gruncie rzeczy to bez tego wkładu nic sie nie zrobi więc moża ją na sciane będzie powiesić. Ot taki prezent na święta;)

SZOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...