Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

:good:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:29_________________________________________________lokal po gruntownym remoncie :good: z samymi zaletami jak już seves zdążył zauważyć :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

dopiero teraz tu zajrzałem bo wczoraj mi neta zabrakło..1 dzien i tyle spamu żescie nawalili jak nigdzie indziej :polew: podziekował za spota.jestem chetny na nastepnego.seves ty to tylko o tych kreskach :> nic tylko sie ścigać ale co jak co to ja słyszałem jak gadałeś o gliwicach i ja jestem chętny..można by sie zagadać i razem pojechać na kilka aut a nie każdy osobno.pokazało by sie gliwickim jak szlachta podjezdza :naughty: co wy na to?

ja też tak myśle :good:

i dużo lepiej, raźniej ciekawiej się jedzie na kilka autek :decayed:

ja jestem za ,nawet jakby się spóźnić ale zajechać razem by wszystkim pasowało :wink4:

dokładnie Arturo świetny pomysł :good:

najlepiej się gdzieś umówić Rybnik/Żory żeby wszystkim pasowało - może przy wjeździe na A1 w Świerklanach :mysli:

i faktycznie lepiej zaczekać na wszystkich i podjechać zusammen do kupy :kox:

tylko kurde na Grześka aż chyba tyle nie damy rady poczekać co? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zjeździe na A1 mi pasi :wink4:

Grzesiek może coś ponegocjuje do tego czasu w pracy jeszcze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wylatujesz z Żor na Kato to po prawej :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:21_________________________________________________duży parking oświetlony ,jak ominiesz to znaczy ,że jeździsz jak seves i nie zauważasz tego typu miejsc przy swoich prędkościach przelotowych :kox::naughty:

:rolleyes:

kurde Arturo bo tu wszyscy nie wiedzą że ja to sobie tak żartuje :gwizdanie:

i wezmą mnie za jakiegoś pirata jeszcze :decayed:

a o Tobie i o Twoich prędkościach przelotowych to nawet nie wspominam :kox: :kox: :kox:

:decayed:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:38_________________________________________________

:good:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:29_________________________________________________lokal po gruntownym remoncie :good: z samymi zaletami jak już seves zdążył zauważyć :decayed:

:decayed:

no poważnie ja same zalety widzę :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:39_________________________________________________

na zjeździe na A1 mi pasi :wink4:

Grzesiek może coś ponegocjuje do tego czasu w pracy jeszcze :wink4:

tam w Świerklanach można się zatrzymać przed wjazdem na bankę? tzn mi chodzi z tego ronda jak się odbije na A1 to jest tam jakiś placyk po prawej tylko nie pamiętam teraz czy tam są betonowe barierki czy jest możliwość zaparkowania? :mysli: nie przyglądałem się nigdy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:29_________________________________________________lokal po gruntownym remoncie :good: z samymi zaletami jak już seves zdążył zauważyć :decayed:

:decayed:

no poważnie ja same zalety widzę :wink4:

ja również :wink4:

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:42_________________________________________________

tam w Świerklanach można się zatrzymać przed wjazdem na bankę? tzn mi chodzi z tego ronda jak się odbije na A1 to jest tam jakiś placyk po prawej tylko nie pamiętam teraz czy tam są betonowe barierki czy jest możliwość zaparkowania? :mysli: nie przyglądałem się nigdy :confused4:

jest miejsce na postój jest :wink4: tam by było idealnie :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:43_________________________________________________

jak wylatujesz z Żor na Kato to po prawej :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:21_________________________________________________duży parking oświetlony ,jak ominiesz to znaczy ,że jeździsz jak seves i nie zauważasz tego typu miejsc przy swoich prędkościach przelotowych :kox::naughty:

:rolleyes:

kurde Arturo bo tu wszyscy nie wiedzą że ja to sobie tak żartuje :gwizdanie:

i wezmą mnie za jakiegoś pirata jeszcze :decayed:

ja uhhmmmm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co rozważać :gwizdanie: :wink4: :> pół śląska jedzie do nich to trza jechać również :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie do 17, jak bede mial normalna dniowke to pojade. moja robi do 18 wiec i tak dopiero kolo 19 bym mogl sie udac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na 19:30 będziemy u nich ,no chyba że seves będzie prowadził to jakoś 17-20 po 7 będziemy :evil:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:55_________________________________________________ ale zaraz zagrzmi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to gdzie dokładnie na którym zjeździe A1 ( ja pojade od Knurowa ) i o której bo musze robote dopasowac ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario 22 my na I -szym zjeździe w Świerklanach będziemy kolumnę formować [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 12:17_________________________________________________puść na pw kom do siebie to damy znać jak będziemy zebrani na zjeździe to będziesz miał kilka minut zanim dojedziemy do zjazdu , którym Ty będziesz wjeżdżał na A1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dziewczyny

Dzięki za zaproszenie, myślę że się u Was będę pojawiał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dziewczyny

Dzięki za zaproszenie, myślę że się u Was będę pojawiał :wink4:

Świetnie, mamy nadzieje że czesto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zalet do tam dalej przy kaplice dziewczyny stoją i runo leśne sprzedają :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciężko powiedzieć bo się nie zatrzymywałem :decayed: A gnam na Katowice tamtędy prawie co każdy weekend (w sobote i niedziele) na uczelnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, lepiej pojechać do Imperium w Rybniku i za dobrego drina jest to samo :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciężko powiedzieć bo się nie zatrzymywałem :decayed: A gnam na Katowice tamtędy prawie co każdy weekend (w sobote i niedziele) na uczelnie :gwizdanie:

Ja tez nie ale jadac mozna sie przyjrzec tym pasztetom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek w imperium jest więcej facetów i lasek :polew: Chociaż dawno nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...