Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Grześ odpadam jutro, bo dopiero w południe będzie głowica, bo o panewkach zapomnieli w firmie gdzie ją remontują :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna mam dla Ciebie jakieś graty......

Filip to ma fajne A5...ta srebrna C5 to historia

Jutro napiety grafik.....geometria ,wymiana fiotrow by mu sie dobrze oddychalo i paliwo pompowalo ,nowa odma ,...........nowe hebelki na przodzie ....hehe....dotrzemy wieczorem i na BT gotowy klekot.

Jeszcze go tylko odkurze ,umyje szyby w srodku i wio...:wink:

ta s5 jest jego a nie gościa z chimery?:whistling:

Za dzwonie do Ciebie wieczorem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ odpadam jutro, bo dopiero w południe będzie głowica, bo o panewkach zapomnieli w firmie gdzie ją remontują :facepalm:
curvaa...:facepalm:

...a pojedziesz swoim wozidłem na BT?? O której będziesz miał auto??

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Ja odpadam jutro :(....

a My "damy radę" jutro czy nie...??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ odpadam jutro, bo dopiero w południe będzie głowica, bo o panewkach zapomnieli w firmie gdzie ją remontują :facepalm:
curvaa...:facepalm:

...a pojedziesz swoim wozidłem na BT?? O której będziesz miał auto??

Jutro wszystko ma być kole południa, znajomy wie że jadę do BT to będzie robić aż skończy. Auto pewnie wieczorem dostanę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesio ja postaram sie jutro nie dac d*py i pojawie sie wieczorem

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu....ogarnę to jutro-wezmę urlop w robo...mam nadzieję ,że mi dadzą.......zdupany humor mam .....dzisiaj tylko geometria poszła....plany były bogate....nic nie pozałatwiałem z ważnych rzeczy :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Kuna czarna A5 jest Pitera...piszę ,że jego to po ..uj się pytasz jak jaki komornik :doh:.........

......

dzwoniłeś ,czy mnie telefon w ..uja robi i nie pokazuje nieodebranych połączeń...mam to wyyebać na allegro ???:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś rozdupia system.......odsetki za przewózkę z browara urosły do pół litra.....

Kuna poczytaj w googlach co to ciąg geometryczny.....bo to teraz ma takie tempo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu....ogarnę to jutro-wezmę urlop w robo...mam nadzieję ,że mi dadzą.......zdupany humor mam .....dzisiaj tylko geometria poszła....plany były bogate....nic nie pozałatwiałem z ważnych rzeczy :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Kuna czarna A5 jest Pitera...piszę ,że jego to po ..uj się pytasz jak jaki komornik :doh:.........

......

dzwoniłeś ,czy mnie telefon w ..uja robi i nie pokazuje nieodebranych połączeń...mam to wyyebać na allegro ???:eusathink:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 05:05 ---------- Poprzedni post napisany at 05:04 ----------

koleś rozdupia system.......odsetki za przewózkę z browara urosły do pół litra.....

Kuna poczytaj w googlach co to ciąg geometryczny.....bo to teraz ma takie tempo :facepalm:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 05:06 ---------- Poprzedni post napisany at 05:05 ----------

ja też goowno zrobiłem :disgust: jak tak dalej pójdzie, to curva bez nakładek klamek i tylnego chromu na szybach pojadę:facepalm: więc nie łam się:wink:

---------- Post dopisany at 05:08 ---------- Poprzedni post napisany at 05:06 ----------

Grześ odpadam jutro, bo dopiero w południe będzie głowica, bo o panewkach zapomnieli w firmie gdzie ją remontują :facepalm:
curvaa...:facepalm:

...a pojedziesz swoim wozidłem na BT?? O której będziesz miał auto??

Jutro wszystko ma być kole południa, znajomy wie że jadę do BT to będzie robić aż skończy. Auto pewnie wieczorem dostanę....

daj znać jak będziesz miał swoje już w domu...bo przodek, to pół h roboty:wink:

---------- Post dopisany at 05:09 ---------- Poprzedni post napisany at 05:08 ----------

a... i dzień dobry:hi:

jeszcze "łan dej":decayed:

---------- Post dopisany at 05:10 ---------- Poprzedni post napisany at 05:09 ----------

Grzesio ja postaram sie jutro nie dac d*py i pojawie sie wieczorem

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

no myślę...bo w zawał Cię wrzucę:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: hahaha tos dowalil. :) wszystko zalezy od tego czy bede miec auto bo dzis idzie do mechanika

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

Masz czarny lakier i taką maszyną narobisz tylko hologramów, dołóż trochę grosika i kup maszynę DA (orbitalno-rotacyjną), łatwiej się nią pracuje i możesz ją również wykorzystać do nakładania cleanera albo pynnego wosku jak Scholl W09.

Coś takiego > Kosmetyki samochodowe - Kestrel Deltayo Das-6 orbitalno rotacyjna polerka + tarcza 125mm | CarSPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...