Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: wszystkim :wink4:

ojj...chyba będzie drift :naughty:

a co do galerii...mnie się podoba jako użytkownik laptopa :kox:b, tylko tak jak Hammer pisał, pakiet internet w tel.pójdzie się .ebać :gwizdanie: ...ale też nie musi tego za każdym razem klikać, więc... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i zrobione :)

I powiem Ci że kicha :gwizdanie: ponieważ co będę przeglądać wątek z tel. i jak mi ma za każdym razem pobrać 10mb danych to mój miesięczny transfer skończy się w 5dni :gwizdanie: poza tym długo trwa ładowanie strony.

Hmm sprawdzilem to teraz u siebie, majac wlaczonego tylko EDGE laduje sie tak samo sprawnie i przy przeladowaniu bierze 50kB czy to duzo hm :mysli:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 10:46_________________________________________________jak sie rozwija zwijak to wtyedy dociaga troche ale to mimo wszystko pare kB, chyba ze od razu ladujesz max wymiar strony a nie miniatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i zrobione :)

I powiem Ci że kicha :gwizdanie: ponieważ co będę przeglądać wątek z tel. i jak mi ma za każdym razem pobrać 10mb danych to mój miesięczny transfer skończy się w 5dni :gwizdanie: poza tym długo trwa ładowanie strony.

Hmm sprawdzilem to teraz u siebie, majac wlaczonego tylko EDGE laduje sie tak samo sprawnie i przy przeladowaniu bierze 50kB czy to duzo hm :mysli:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 10:46_________________________________________________jak sie rozwija zwijak to wtyedy dociaga troche ale to mimo wszystko pare kB, chyba ze od razu ladujesz max wymiar strony a nie miniatury.

Mi od razu wszystko ładuje, poza tym tych zwijaków za chwilę za dużo będzie. Załóż nowy temat w śląskich a tu daj tylko link do galerii i będzie najlepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel galeria jako osobny temat to sprawdzony sposób, żeby wszystkie zdjęcia były w jednym miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesiek26sg kaj ty ten snieg widzisz :gwizdanie:

haa...ale ja po driftowałem :kox: normalnie polo bokiem szło :decayed:

i oczywiście korzystając z okazji, bo czy potem dam radę :gwizdanie:

NAJWSPANIALSZEGO ŻYCZĘ W 2012 I ABY FURKI NIGDY NIE ODMÓWIŁY POSŁUSZEŃSTWA

i udanej zabawy sylwestrowej :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w Nowym Roku !!!

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 22:42_________________________________________________

:hi:

:decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 06:16_________________________________________________

cosik dla humoru

http://www.youtube.com/watch?v=8dwR-F79MjU&feature=youtube_gdata_player

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...