Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry wszystkim :hi:

PS. Wszyscy górnicy NIE DAJMY SIĘ.

i znowu cała reszta ma za was płacić, a żaden z was nie zastanawia się dlaczego POLSKI węgiel jest najdroższy na świecie nawet z Chin import bardziej się opłaca

ale to nie jest miejsce na takie dywagacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wszystkim :hi:

PS. Wszyscy górnicy NIE DAJMY SIĘ.

i znowu cała reszta ma za was płacić, a żaden z was nie zastanawia się dlaczego POLSKI węgiel jest najdroższy na świecie nawet z Chin import bardziej się opłaca

ale to nie jest miejsce na takie dywagacje

Więc skoro gówno wiesz to nie pisz głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu na forum takich tematów nie poruszał ... Każdy robi gdzie chce i tyle każda robota ma swoje plusy i minusy i nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do roboty ... Mnie tylko śmieszą prostesty typu blokujemy np. Główna droge idąca przez gliwice czy inne miasto .... Nie wiem co chcą tym pokazać ... Chyba rekord korków...

Powered by LG G3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem za tym by ktoś ogarnięty mnie pouczył .

Bez stresu . Może sprzedawane info jest połowiczne...nie wiem....ale to trzeba prostować.

wyszłane z lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie te słowa był skierowane do górników, a nie do ludzi którzy pracują w innej branży. A tak po za tym tak jak napisał Pucek, jak ktoś nie siedzi w temacie to lepiej niech się nie wypowiada. KONIEC TEMATU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie te słowa był skierowane do górników, a nie do ludzi którzy pracują w innej branży. A tak po za tym tak jak napisał Pucek, jak ktoś nie siedzi w temacie to lepiej niech się nie wypowiada. KONIEC TEMATU.

Tak ...ale dotyczy to każdego .

wyszłane z lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie te słowa był skierowane do górników, a nie do ludzi którzy pracują w innej branży. A tak po za tym tak jak napisał Pucek, jak ktoś nie siedzi w temacie to lepiej niech się nie wypowiada. KONIEC TEMATU.

Tak ...ale dotyczy to każdego .

wyszłane z lte

Owszem, dotyczy to każdego, bo to nasz za***isty rząd chce w 100% rozsprzedać Polską gospodarkę, jak ktoś się interesuje polityką to wie że jakieś 2 tygodnie temu chcieli sprywatyzować lasy i jeziora, po co? dla kasy, powiedzieli o tym w tvn? NIE, bo tam mówią to co chcą! Po co trzeba zamknąć 4 kopalnie? mało kto wie że te kopalnie mają pójść za 1 zł każda, oczywiście, twierdzą że przynoszą straty, tylko dlaczego w ciągu ostatnich 2 lat wpieprzyli w nie worek siana? To czysty biznes, już jest trzech klientów, a jak unia daje kasę na zamknięcie to ma prawo do tych kopalń, po co Niemcy mają budować nowe kopalnie skoro można przejąć już gotowy zakład? Mało kto wie ale Niemiec w Orzeszu prowadzi już odwierty i tam powstanie nowa kopalnia, nie opłaca się?

Chodzi o to że to jedno wielkie ciulanie, jak spółki węglowe przez ostatnie 5 lat przynosiły takie zyski że mało który z nas może dobrze napisać te kwoty to nie było żadnych problemów, ale dojna krowa się skończyła bo trzeba zainwestować i włożyć worek siana który to właśnie górnicy wypracowali a każdy inny w naszym Państwie rozpierdalał to mogło być, fajnie się brało, więc nie dziwcie się Panowie że ktoś kto robi w tej branży ma wielkiego gula czytając tekst że to zwykli ludzie muszą dopłacać do kopalń, bo to Państwo jako właściciel nie zrobiło nic przez 7 lat za rządów PO żeby nie doprowadzić do dzisiejszej sytuacji.

To tak po krótce, popatrzcie na to że u nas nic się nie opłaca, wszystko sprzedać, a za jakiś czas będziemy płacić krocie za prąd, ogrzewanie na blokach i węgiel, bo nic nam nie zostanie a niestety, przez najbliższe 30 lat jesteśmy uzależnieni od węgla więc chyba warto się tym zainteresować, wątpię że ktoś z Was chciałby tam pracować za 2500 zł bo TYLE TAM CI LUDZIE ZARABIAJĄ

Mam nadzieje że coś ktoś zrozumie, to temat o którym można mówić przez cały dzień więc odpuśćmy sobie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związki nie walczyły tak mocno jak dziś jak były dobre czasy by zainwestować część kasy z zysków ?? Czemu ??

wyszłane z lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związki nie walczyły tak mocno jak dziś jak były dobre czasy by zainwestować część kasy z zysków ?? Czemu ??

wyszłane z lte

Jak nie walczyły, 3 lata temu była gadka z Tuskiem o tym by coś z tym zrobić, ale po co skoro kasa była, czasy były dobre więc odwlekali, każdy mówi że związkowcy to darmozjady, oczywiście, ale gdyby nie oni w tym momencie to już bylibyśmy wyjebani bez mydła, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak trzeba było się prosić żeby dali po parę groszy dla ludzi z tych zysków, nic dla spółki, wszystko do dziury budżetowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ja na to patrze jak na każdy inny zakład....niestety ale tak to wygląda....jest dobrze...jest spokój....coś jest nie tak to ulice poblokowane ...wytłumacz mi to

wyszłane z lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ja na to patrze jak na każdy inny zakład....niestety ale tak to wygląda....jest dobrze...jest spokój....coś jest nie tak to ulice poblokowane ...wytłumacz mi to

wyszłane z lte

A co Ci tu tłumaczyć? jak by chcieli Ci sprzedać szpital i jak by chcieli żebyś robił za połowę tego co masz dziś to nie wyszedł byś na ulice? Niestety ale u nas inaczej nie da się zwrócić uwagi na problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ja na to patrze jak na każdy inny zakład....niestety ale tak to wygląda....jest dobrze...jest spokój....coś jest nie tak to ulice poblokowane ...wytłumacz mi to

wyszłane z lte

A co Ci tu tłumaczyć? jak by chcieli Ci sprzedać szpital i jak by chcieli żebyś robił za połowę tego co masz dziś to nie wyszedł byś na ulice? Niestety ale u nas inaczej nie da się zwrócić uwagi na problem.

O widzisz ...tak się składa ,że stawek nie damy rady se porównać ,a o ilości przepracowanych godzin już nie wspominając.....a ulice są przejezdne.

wyszłane z lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ja na to patrze jak na każdy inny zakład....niestety ale tak to wygląda....jest dobrze...jest spokój....coś jest nie tak to ulice poblokowane ...wytłumacz mi to

wyszłane z lte

A co Ci tu tłumaczyć? jak by chcieli Ci sprzedać szpital i jak by chcieli żebyś robił za połowę tego co masz dziś to nie wyszedł byś na ulice? Niestety ale u nas inaczej nie da się zwrócić uwagi na problem.

O widzisz ...tak się składa ,że stawek nie damy rady se porównać ,a o ilości przepracowanych godzin już nie wspominając.....a ulice są przejezdne.

wyszłane z lte

Ja nie napisałem nic o stawkach, nic o przepracowanych godzinach, nic o wynagrodzeniach, każdy wybrał swój sposób zarobku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...