Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja się z Tobą zgodzę, może nie tak do końca ale ok, mój opis troszkę przesadzony aby pokazać tylko hierarchię bo nie chciał mi się tyle pisać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

tak czy inaczej asusa sam nie kupilem a wzialem acera bo w tej samej cenie mialem wybor albo asusa z 1- rdzeniowych procem, 1gb ramu i dyskiem 250gb 10 cali albo 11 cali,320 gb dyskiem, 2 gb ramu ddr3 i procem 2 rdzenie z HDMI acera. cena 999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze kojarzę to były te w promocji:

http://allegro.pl/asus-eee-pc-x101h-x101-n455-1gb-250-22mm-1kg-meego-i2095614311.html[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:57_________________________________________________A Acer wcale nie tańszy:

http://allegro.pl/8nowy-acer-aspire-one-d257-n57dqkk-win-7-n570-1gb-i2078580298.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ że to jest za prawie 2x tyle kasy a te testy z pc chips i innych gazet to możesz wsadzić wiesz gdzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie, dalem 999 w normalnej cenie :) testy testami, wezme go nastepnym razem na spot to sie mozesz przekonac ;)

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 01:04_________________________________________________ciagnie bez scin win 7 hp :) filmy full hd przez hdmi. bateria ok 6h przy wifi i przegladaniu neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie, dalem 999 w normalnej cenie :) testy testami, wezme go nastepnym razem na spot to sie mozesz przekonac ;)

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 01:04_________________________________________________ciagnie bez scin win 7 hp :) filmy full hd przez hdmi. bateria ok 6h przy wifi i przegladaniu neta

To i tak 200zł więcej a w sprzęcie jest tak że od najtańszego jak dokładasz niewielkie pieniądze to masz duży przeskok w jakości, zależy co komu jest potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toć od poczatku mowie ze nie warto patrzec na graty ponizej 1k zł :)[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 01:09_________________________________________________a i pewnie ze co komu potrebne, ale mozna kupic cos za 700 i za pol roku oddac za 300 a mozna kupic cos za 1 tys i cieszyc sie do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak on potrzebuje to tylko do Vaga i neta to ten za 800 posłuży długo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good:

co kto lubi, ale czmeu nie kupiles seicento skoro potrzebujesz auta do premieszczania sie?

ide w kime :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good:

co kto lubi, ale czmeu nie kupiles seicento skoro potrzebujesz auta do premieszczania sie?

ide w kime :hi:

I tu Cię zagnę, bo miałem przez 8 lat i sobie chwaliłem ale zachciało mi się A4 i jeszcze forum :wallbash: to teraz mam, normalnie to ja już dawno bym poszedł spać w pracy a tak całą noc na stronie :a4fan:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 01:36_________________________________________________i allegro bo może się coś trafi tańszego i można pomodzić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sie temat rozwinal jak juz spalem .

Dzieki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sie temat rozwinal jak juz spalem .

Dzieki za rady.

he he tak to jest jak się nie śpi w pracy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:07_________________________________________________skoro już tak mowa o lapkach.

Czy Apple robi coś rozsądnego? Chcę młodej kupić lapka ale jak to u kobiet przede wszystkim kolor i wygląd a jej się apple "podoba" najlepiej biały.

Mam teraz VAIO VPCEB1M1E ale ten już ma 2 lata także przydałoby się coś nowszego tym bardziej że procek to tylko CORE i3.[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:24_________________________________________________dla mnie do siedzenia na forum VAGa itd itp wystarczy no ale jak chcesz pograć w coś rozsądnego zaczyna nie dawać radę. Także nowy także z myślą o mnie :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szukaj jakiego hp pawilon 17' z i7, 8gb, ssd+hdd, grafa tam juz ati z56xx lub wyzej lub gf 5xx , kumpel ma ponoc crysis idzie :good:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:32:39_________________________________________________na apple nie pograsz za bardzo, chyba ze przez emulator - lecz sie nieznam na apple :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko tak jak pisałem komp ma być przede wszystkim dla młodej także MUSI być biały i musi się jej podobać.

A skoro suszy mi głowę już od dłuższego czasu o Apple "bo jest taki ładny" to pytałem strikte o Apple.

To że ja go od czasu do czasu zahahmęcę to inna inszość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...