Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

ok tylko tak jak pisałem komp ma być przede wszystkim dla młodej także MUSI być biały i musi się jej podobać.

A skoro suszy mi głowę już od dłuższego czasu o Apple "bo jest taki ładny" to pytałem strikte o Apple.

To że ja go od czasu do czasu zahahmęcę to inna inszość.

no kapuje ale na apple masz mac'a

to juz lepiej poszukac białego sony z win7[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:41:48_________________________________________________i wtedy to w pasjans na apple pograsz :tongue4: [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:43:35_________________________________________________narzekacie na zimę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

ok tylko tak jak pisałem komp ma być przede wszystkim dla młodej także MUSI być biały i musi się jej podobać.

A skoro suszy mi głowę już od dłuższego czasu o Apple "bo jest taki ładny" to pytałem strikte o Apple.

To że ja go od czasu do czasu zahahmęcę to inna inszość.

no kapuje ale na apple masz mac'a

to juz lepiej poszukac białego sony z win7[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:41:48_________________________________________________i wtedy to w pasjans na apple pograsz :tongue4: [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 11:43:35_________________________________________________narzekacie na zimę :decayed:

Ok dzięki za opinię najwyżej na serio kupię kolejne VAIO w sumie przez te 2 lata nie było z nim żadnych problemów

Co do Zimy to ja pamietam że bywało gorzej choćby 5 lat temu miałem już problemy z wysypywaniem śniegu na zaspy bo były tak wysokie także trochę mrozu nam nie jest najgorsze przynajmniej na wiosnę nie będzie tyle robactwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co do lapków to wszystko zależy do czego będzie potrzebny. Po co wydawać w h## kasy na super parametry jak z ich nie będziemy wykorzystywać. Ja mam Acer Aspire 5742Z grubo ponad rok i jest ok. Ja np. potrzebuję kompa do netu i pakietów biurowych i mi to wystarczy. Od dzisiaj znowu się przemieszczam moim starym niezawodnym i ulubionym zielonym paździerzem. Aż mam doła jak sobie pomyślę, że go będę musiał sprzedać ;( . Srebrny na tydzień do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu sreberkiem nie śmigasz ?[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 12:30_________________________________________________

ja pisałem ,że potrzebuję cosik do neta i vag'a więc nic bajeranckiego nie potrzebuję

wystarczy mi jak bateria ze 4-5h wytrzyma i nie musi być biały ani różowy :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo to już chyba tyczyło się mojego zapytania no ale może się mylę.

Jeżeli chodzi o mnie to tak jak pisałem "gadżet" dla mlodej tylko myślałem że któs z was mi poleci jakiś konkretny model Apple tak żebym mógł czasami na n im pograć bo VAIO już do nowych gier nie daje rady. Po za tym obecne VAIO mi starcza do tego co robię także jakiegoś super wypasu też nie potrzebuję Internet i office przede wszystkim tylko żeby się nie wieszał jak odpalę ze 3 strony w necie i do tego jeszcze będę pracował na 5 Excelach na tym najbardziej mi zależy a do tego VAIO jeszcze bez problemów się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi k..wa nie mów ,że dzisiaj ją podwoziłeś ....

Ty mieszkasz w innej strefie klimatycznej ,czy babki są takie w Twojej okolicy gorące :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe auto to wszystkie w mini chodzą i stopa łapią :decayed:

GRIP Neuer Audi A6 TDI gegen Porsche 911 Carrera S !!!! UNBEDINGT ANSEHEN !!!!

pisałem Ci na gg nie chwal się moim nowym autem to niespodzianka miała być ........ :shocked: :shocked: :shocked::decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

spam nadrobiony :zemdlal:

widzę, że dużo ciekawych kwestii żeście poruszyli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe auto to wszystkie w mini chodzą i stopa łapią :decayed:

GRIP Neuer Audi A6 TDI gegen Porsche 911 Carrera S !!!! UNBEDINGT ANSEHEN !!!!

pisałem Ci na gg nie chwal się moim nowym autem to niespodzianka miała być ........ :shocked: :shocked: :shocked::decayed: :decayed:

Przecież nie wklejałem foty co mi wysyłałeś :naughty:

1a2d5621761ea7f4_821.jpg

:decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

To się określcie bo nie wiadomo komu gratulować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe auto to wszystkie w mini chodzą i stopa łapią :decayed:

GRIP Neuer Audi A6 TDI gegen Porsche 911 Carrera S !!!! UNBEDINGT ANSEHEN !!!!

pisałem Ci na gg nie chwal się moim nowym autem to niespodzianka miała być ........ :shocked: :shocked: :shocked::decayed: :decayed:

Przecież nie wklejałem foty co mi wysyłałeś :naughty:

1a2d5621761ea7f4_821.jpg

:decayed: :decayed:

to Ci se pomylilo to od Artura :tongue4: jo avanta Ci wysłałem :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew:

:facepalm::polew: :polew:

i co se cieszycie lebry :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::evil::disgust::angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy Kulig Wacka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...