Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Strona internetowa - od czego zacząć ??


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małą firmę i chciałbym założyć stronę internetową - od czego zacząć i co po kolei robić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakby ktoś napisał krok po kroku, jak to ma wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykombinować jakiś serwer. Jeśli masz możliwość i trochę chęci to może to być stary PC, który będzie stał gdzieś z boku i pracował 24h/dobe, albo wirtualny który wykupisz albo znajdziesz jakiś darmowy. Potem jakaś domena np z nazwą Twojej firmy (po to żeby Twoj adres wyglądał np. www.twojafirma.pl, ale tego chyba nie muszę tłumaczyć :) ), a na końcu napisany projekt stronki wrzucasz na serwer i cieszysz się z powodzenia operacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek musisz wykupić domenę i serwer. Polecam firmę - http://www.iq.pl/ . Na ich serwerach stoi nasze forum i ładnie śmiga :th: Na początek wystarczy Ci serwer Basic. Później stawiasz jakiegoś CMSa, pobierasz templatkę (motyw strony) i uzupełniasz zawartość. Dobrym wyborem będzie Joomla, albo PHP Fusion. Gdybyś miał jakieś pytania "co i jak", to wal na GG: 5648552 (jestem zawsze na niewidoku) albo PM.[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 09:44 _________________________________________________Oczywiście możesz skorzystać z opcji darmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek musisz wykupić domenę i serwer. Polecam firmę - http://www.iq.pl/ . Na ich serwerach stoi nasze forum i ładnie śmiga :th: Na początek wystarczy Ci serwer Basic. Później stawiasz jakiegoś CMSa, pobierasz templatkę (motyw strony) i uzupełniasz zawartość. Dobrym wyborem będzie Joomla, albo PHP Fusion. Gdybyś miał jakieś pytania "co i jak", to wal na GG: 5648552 (jestem zawsze na niewidoku) albo PM.[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 09:44 _________________________________________________Oczywiście możesz skorzystać z opcji darmowych.

Sorry, za OT, ale Stary, jak ty pięknie po chińsku napie*dzielasz :shocked:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą firmę i chciałbym założyć stronę internetową - od czego zacząć i co po kolei robić ??

Powinienes zaczac od okreslenia budzetu na ten cel...

Jesli chcesz zrobic to sam, to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...