Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Jaka norma emisji spalin?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

gdzie można sprawdzić jaką norme emisji spalin euro ma auto

Może ktoś wie jaka jest norma dla 1.9 tdi (ahu) z 99r

Opublikowano

AFN z 1996 ma Euro 2, podejrzewam, że u Ciebie będzie to samo. Nic nowego tam chyba nie wymodzili jeśli chodzi o spaliny...

Opublikowano
  • Autor

http://pl.wikipedia.org/wiki/Europejski_standard_emisji_spalin#EURO_3

euro2

Obowiązywała od 1996 roku. Dyrektywa 94/12/EC (& 96/69/EC) dla samochodów osobowych.

czy na podstawie tego można sie sugerować że moje audi ma euro2 i dostanie czerwoną naklejke na wycieczke do niemiec

Opublikowano

Ja mam 98r. i też tylko euro2...

Opublikowano

Ja mam 98r. i też tylko euro2...

Z Wiki wynika:

EURO 1[edytuj]

Obowiązywała od 1993 roku. Dyrektywa 91/441/EC [11] dla samochodów osobowych oraz dla osobowych i lekkich ciężarówek - 93/59/EEC.

EURO 2[edytuj]

Obowiązywała od 1996 roku. Dyrektywa 94/12/EC (& 96/69/EC) dla samochodów osobowych.

EURO 3[edytuj]

Obowiązywała od 2000 roku. Dyrektywa 98/69/EC [12] dla wszystkich pojazdów.

EURO 4[edytuj]

Obowiązywała od 2005 roku. Dyrektywa 98/69/EC (& 2002/80/EC) dla wszystkich pojazdów.

EURO 5[edytuj]

Obowiązuje od 2009 roku. Dyrektywa 2007/715/EC[13] dla lekkich samochodów osobowych i służbowych.

Opublikowano

Zależy jak rozumieć te dyrektywy :mysli:..kumpel ma golfa IV 1999r 90km silnik AHF i też jeszcze ma euro2.

Opublikowano
  • Autor

pogrzebałem troche i na stronie mobile.eu z 1999r są też audiole z euro3 niewiele ale jest

wiecie od czego to zalerzy i jak to można sprwdzić ???

Opublikowano

pogrzebałem troche i na stronie mobile.eu z 1999r są też audiole z euro3 niewiele ale jest

wiecie od czego to zalerzy i jak to można sprwdzić ???

może tylko AJMy i ATJy w b5 miały EURO3 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam 98r. i też tylko euro2...

a skąd wiesz że masz euro2 masz jakiś papierek? jest może jakiś katalog?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:07_________________________________________________znowu pogrzedałem i znalazłem może sie komuś przyda

napisałem do DEKRA Polska Sp. z o.o. tam uzyskałem odpowiedź, że moje autko kwalifikuje się pod wydanie nalepki czerwonej a to jaką normę Euro spełnia dowiem sie u producenta lub w autoryzowanym serwisie

Opublikowano
a skąd wiesz że masz euro2 masz jakiś papierek? jest może jakiś katalog?

Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:07

Mam samochód z DE który tam kupiłem i sobie sprowadziłem...miał orginalną nalepke euro2 na przedniej szybie.

Opublikowano

Zależy jak rozumieć te dyrektywy :mysli:..kumpel ma golfa IV 1999r 90km silnik AHF i też jeszcze ma euro2.

Przecież masz wyżej napisane :facepalm: że euro 3 było od 2000 roku :gwizdanie:

Opublikowano

tu mam zrzut z autodaty n/t norm spalin dla AHU

178bb5f83222209cm.png

Opublikowano

AFN 99 lift i w de była czerwona wlepa na szybie czyli EURO 2 :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.