Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] ABS ESP i wykrzyknik trzy razy po zapaleniu samochodu


matii

Rekomendowane odpowiedzi

B6 1.9 TDI 2003 rok

Jak w temacie po zapaleniu samochodu zapalą się i gasną lampki esp i abs oraz trzy raze miga i piszczy czerwony wykrzyknik i napis frein,

wczoraj dolałem płynu ale to nie rozwiązało problemu....

o co jeszcze może chodzić ??... podczas jazdy wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było wiele razy na ten temat ..... wymień aku i będzie po temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem ale nie znalazłem nic przydatnego,

znaczy słaby aku - to wiem, czy słaby akumulator jakos zle wpływa na prace skoro te kontorlki sie palą??

pytam bo samochód zawsze zapala bez problemu więc szkoda go wymieniac poki co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem jak kolega też trzy razy ta kontrolka sie zapala przy odpalaniu i gasnie co do akumulatora to wątpie bo sprawdzałem z zaprzyjaźnionym mechanikiem parametry akumulatora i było wszystko wporządku. Jutro sprawdze jeszcze bezpieczniki ale co by miał się bezpiecznik do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bezpieczników to sprawdzałem i wszystkie były sprawne więc to musi być jakaś inna przyczyna[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:19_________________________________________________a istnieje jakaś prosta możliwość na sprawdzenie pompy abs?[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:20_________________________________________________aha i jak wrclaguna można sprawdzić ten czujnik przy ręcznym gdzie on sie dokladnie znajduje to jutro sprawdze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kseny?A nie dzieje się to wtedy gdy włączysz światła? U mnie też występuje taki problem i dzisiaj wymiana przetwornic. Myślę że to pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ksenony ale to trzy razy pika po odpaleniu silnika wtedy kiedy ksenony są jeszcze nie włączone. A dlaczego to jest przyczyna przetwornic masz na to jakieś logiczne tłumaczenie?[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 11:52_________________________________________________dodam że ksenon chodzi tak samo jak zaraz po założeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tym rzecz że jak pod vaga podłączałem z tym mechanikiem to nie wyrzuca wogole błędów. A to się dzieje tylko przy odpalaniu trzy razy piknie i gaśnie i nie wiem kiedy to wyskoczy bo nie zawsze wyskakuje a nie mam swojego vaga zeby przed kazdym odpalaniem podłączać jak by błędy wyskakiwały to by było wiadomo od czego i była by prosta sprawa a tak nie wiadomo co do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...