Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] uszkodzony zderzak


Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z nadejściem zimy kalendarzowej spadł śnieg i takie są tego efekty:

Na zaparkowany częściowo na ulicy mój samochód najechał fiat który wpadł w poślizg :shocked::kox:

IMG_3850_a.jpg

porysował mi zderzak

IMG_3851_a.jpg

jest nawet dziura

IMG_3852_a.jpg

no i rysa 10cm na błotniku :shocked:

Na szczęście wjechał na Mnie tyle co zaparkowałem i głupio mu było uciec.(ciekawe co by było gdyby Mnie nie było?)

Napisał oświadczenie i podpisał się pod tym.Sprawę zgłosiłem do jego ubezpieczyciela PZU.Mam czekać na oględziny do tygodnia.

Moje pytanie to na ile wyceni mi to ubezpieczyciel i czy ktoś miał taki przypadek.Czy lepiej bezgotówkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na wycenę i wtedy zdecydujesz. Zorientuj się mniej więcej u jakiegoś lakiernika ile za to weźmie, tylko nie mów, że będziesz to z OC naprawiał bo wtedy to Ci krzyknie jakąś chorą cenę i jeszcze będzie na siłę szukał czegoś do zrobienia. Powiedz, że sam w coś wjechałeś i chcesz naprawić. Pewnie powie sporo mniej niż Ci wycenią i coś Ci jeszcze zostanie. Tylko lakiernik nie może wiedzieć, że kasę masz z ubezpieczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był gość z ubezpieczenia i wycenił na 1730.Nowy zderzak+lakier i malowanie całego błotnika przez tą 1 rysę.Do tygodnia ma być przelew.Jesli po ściągnięciu zderzaka okarze się że jest coś pogięte pod spodem to mam zgłosić się jeszcze raz na wycenę.Czas na to zgłoszenie mam do 3 lat.Myślę że PZU to dobrze obsługuje.....

Pieniądze dotarły 1730 jeszcze przed 20 stycznia czyli niecały miesiąc od kolizji.Na przelew trzeba było czekać tak długo ponieważ PZU czekało na potwierdzenie sprawcy.Poza tym długim czekaniem wszystko przebiegło wporządku.Myślę że PZU to uczciwa i godna polecenia firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycena ok. Mojemu ojcu ostatnio wjechał gosc w dupke( ojciec jezdzi octavia kombi) Zagięta klapa , pekniety zderzak+ uszkodzony parktronic, lekko uszkodzona wewnętrzna ściana grodziowa..... HDI wyceniło na 3200zł :/ z Nową klapą i nowym zderzakiem. Śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...