Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście


Gość syllwek

Rekomendowane odpowiedzi

No fajne autko i mody zacne . Wspominałes o felgach 16" jakbyś był zainteresowany mam ładny klasyczny felunek audi org ale reszta na pw . W moim profilu możecie oblukać na początkowych foto pozdr .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym doszły kolejne małe gustowne mody tj;

-ramka grila w karbonie

-halogeny ori poliftowe

-dolna rozpórka

Ogólnie prace oceniam na + ale halogeny jeszcze do poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te halogeny wepchnąłes w zderzak przedliftowy? ile taka zabawa cie wyniosła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak halo poszły w zderzak przedliftowy.Miałem dać cały komplet kratek od polifta ale wystarczyły tylko halogeny i plastik osłaniający je.Cenowo wyszły ciekawie bo kupiłem graty za 100 :gwizdanie: więc koszt nieporównywalny do wymiany zderzaka.Nawet malować tego nie trzeba było. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim roczniku nie było trzeba było kabelek położyć ale jak masz/miałeś lampy bosha to masz instalacje wystarczy przedłużyć stare kable.Kładzenia kabli się nie bój nie zajmuje to więcej jak 20 min i nie ma śladu po kablu chowasz go pod uszczelką maski potem do komputera,przez otwór do kabiny a tam już pod włącznik od przeciwmgielnych tak jak ja mam teraz albo kupujesz ori włącznik do halogenów i pod niego się podpinasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema sylwek nie wyciągniesz gdzies ze swoich stron samych halo z kratkami bo w moim rejonie same przedlifty na szrotach a jak polift to do szyby walony. :wallbash: .Fajnie to się udało upchnąć . seledynek na nie przyklei:P Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do załatwienia halo to polecam allegro można czasami coś wyhaczyć w anglikach na części chociaż sam będę z czasem robił na podzespołach b6 więc ten zestaw będzie szedł na sprzedaż jeśli pozytywnie zniesie próbę czasu.Zasilanie wziąłem bezpośrednio od włącznika przeciwmgielnych ale to rozwiązanie tymczasowe docelowo poluje na ori włącznik halogenów.Żadnych przekaźników nie dawałem :embarrassed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny trzymają sie tylko na kratkach ? Nie boisz sie że na jakiejś dziurze wypadnie któraś kratka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny trzymają się tylko na kratkach szarpałem nimi i dobrze się trzymają nie ma obaw,że wypadną. :hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 12:09_________________________________________________W pierwszym poście dodałem foty modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten podlokietnik nie wyglada tak zle, musze sie nad tym zastanowic i jak nie upoluje jakiegos ori w kolorze to sie moze na taki skusze...

a jak wyglada sprawa z tylna popielniczka i gniazdem obd w tunelu srodkowym? [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:17_________________________________________________tak wogole ile placiles za instalacje gazowa? dawno zakladales? jak ze spalaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tracą na funkcjonalności podłokietnik nie przeszkadza w użytkowaniu ich.Na fotach i tak nie wygląda jak na żywo ale cóż taki urok taniego aparatu.

Instalacja kosztowała mnie 2800 butla w kole zapasowym,wlew pod klapką więc z zewnątrz nic nie widać,włącznik mam w tunelu środkowym.Do tej pory byłem sceptycznie nastawiony do gazu ale po tym jak zrobiłem 400km na pełnym zbiorniku czy za ok 100-110zł przekonałem się do niego.Do tej pory zrobiłem ok 2000km na nim i 0 problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co na tym się nic a nic nie znam samochód zostawiłem na 5 godzin w warsztacie odebrałem gotowy.Płaciłem za BRC sekwencje ale co i jak dokładniej to nie wie to mój pierwszy samochód z LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...