Skocz do zawartości
IGNOROWANY

praca kierowcy zawodowego i zarobki


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeżdże po całej europie prócz wschodu mam 1300zł podstawy i 20gr/km. nie pchaj sie na krajówke bo nie ma co idzie sie wykonczyc w polsce przez cąły dzien zrobie 300km ! i jestem wyjebany na maxa a na zachodzie przez dniówke robie 1000 i jestem w pełni sił chodź ostatnio walłem kursa w 5 dni 5500km i nie powiem bo 3 piwa mnie połozyły po pworocie do domu. we wtorek jade na manchester w piątek powrót 4 tys km się zrobi na lajcie :)

Jak za kółko to tylko na zachodnie drogi i oczywiście nie idź do żadnego "kołchozu" jezdzić bo Cię wykończą za psie pieniądze. A najniższa krajowa w tym zawodzie to normalka nigdzie nie dostaniesz wyższej chyba że istnieją jakies wyjątki ale nie słyszałem o tym

Jakim pojazdem kolego robisz ten tysiac kilometrow na dzien? :mysli:

boxer a moj rekord dobowy to 1800 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem expresa z uk to musiałem jechac nie ma że boli teraz własnie w tym tyg zrobiłem 3000 śpiąc na raty 4h, na sam koniec jeszcze podróż do stolicy od piotrkowa juz kierownicy nie czułemn w ręce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdże po całej europie prócz wschodu mam 1300zł podstawy i 20gr/km. nie pchaj sie na krajówke bo nie ma co idzie sie wykonczyc w polsce przez cąły dzien zrobie 300km ! i jestem wyjebany na maxa a na zachodzie przez dniówke robie 1000 i jestem w pełni sił chodź ostatnio walłem kursa w 5 dni 5500km i nie powiem bo 3 piwa mnie połozyły po pworocie do domu. we wtorek jade na manchester w piątek powrót 4 tys km się zrobi na lajcie :)

Jak za kółko to tylko na zachodnie drogi i oczywiście nie idź do żadnego "kołchozu" jezdzić bo Cię wykończą za psie pieniądze. A najniższa krajowa w tym zawodzie to normalka nigdzie nie dostaniesz wyższej chyba że istnieją jakies wyjątki ale nie słyszałem o tym

Jakim pojazdem kolego robisz ten tysiac kilometrow na dzien? :mysli:

boxer a moj rekord dobowy to 1800 km :)

No to wszystko jasne bo myslalem ze mowisz o ciezarku. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarowymi mobile po zachodzie robią przez te 9h do 800km także też nie wiele mniej a niektórzy robili i po 1200 na strzała na podkładce pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boxer a moj rekord dobowy to 1800 km

a mój rekord dobowy swoją A4 trasa moje miejsce zamieszkania MOKOBODY - Marselie 2436 km w jedną stronę zrobiłem w 25h :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej osobówka a inaczej załadowany na maxa bus plandeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej osobówka a inaczej załadowany na maxa bus plandeka

Nie spekuluje tak dodałem tylko do temata :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 5 lat Śmigałem LKV po EU ....praca dobra ale potem szef zapomniał że drogie życie i sknerzył . Miałem Podstawę min krajową :wallbash: na umowie oczywiście plus pod stołem 3.5gr od km . Średnio w 4 tyg wychodziło od 11tyś Km do nawet 16tyś Km . No ale rodzina najważniejsza i zrezygnowałem bo 4 tygodnie w budzie a dwa w domu nie kalkulowało się . Teraz zarabiam lepiej i codziennie w domu :notworthy: , zresztą poprzedni szef zrobił mnie na szaro :kwasny:

Fotki jak coś :

https://plus.google.com/u/0/photos/117224766776916492079/albums/5191349108933059217

https://plus.google.com/u/0/photos/117224766776916492079/albums/5191338272730567393

https://plus.google.com/u/0/photos/117224766776916492079/albums/5174270169141914113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie ja jestem w trakcie robienia E i też zamierzam usiąść za koło ale czy ktoś będzie chciał świeżaka za kierownice...Ja mam nagraną robotę przy rozwożeniu kostki brukowej na dzień dobry wystarczy.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę obecnie w BE i dwa razy w tygodniu wyskok do FR i NL.

Jeśli chodzi o system pracy to co dziennie jestem w domu i oczywiście weekendy też i zarobki są w miarę dobre... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...