Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale można przełożyć sam Panel, prawda? I wtedy elektronika zostaje z B6, przód masz nowy 2DIN z B7, a stary panel B6 z elektroniką B7 sprzedajesz na alledrogo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej zastanawiam się nad docinką mojego climatronica - jest w bdb stanie

obecnie jestem w fazie manetki do pełnego fisu ale jak skończę ten projekt ( ciekawe czy moduł w kierwonicy obsługuje pełny fis jak nie to temat szybko zamknę) zabieram się za radio lub navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej zastanawiam się nad docinką mojego climatronica - jest w bdb stanie

obecnie jestem w fazie manetki do pełnego fisu ale jak skończę ten projekt ( ciekawe czy moduł w kierwonicy obsługuje pełny fis jak nie to temat szybko zamknę) zabieram się za radio lub navi

Pełnego fisa obsługuje każdy moduł ale tempomat i multi już nie o czym sam się boleśnie przekonałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli: manetka która do mnie jedzie nie jedzie nadaremnie ?? :)

dzisiaj lub jutro jadę na komputer żeby facio sprawdził czy ten moduł pod kierownicą obsłuży po zmianie manetki pełny fis bo coś mi nawijał że może nie i trzeba będzie kupić nowy - to wole jeździć bez pełnego fisu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest ok na 100% jak masz dawać zarobić jakiemuś kolesiowi to lepiej sam sobie kup kabel i działaj.

W tym dziale warsztat jest manual jak i co trzeba zrobić a kodowanie jest proste.

Cała operacja bez rezania czujnika poziomu płynu spryskiwaczy to z 30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o samochód to niestety muszę się zdać na operatywności tych co się znają i mam nadzieje nie duże koszta (120 zeta na razie najtaniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nieduże ale stówka piechota nie chodzi. A rezanie pełnego FISa to nic trudnego tylko trzeba mieć nieodpowiedni klucz do kierownicy. A kodowanie ci na pewno by na spocie ogarnęli chłopaki z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...