Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] RNS-E Mapy 2008 i upgrade firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pytanie do posiadaczy mapy do RNS-E 2008.

Jak wkłada się płytę z mapami na 2008 to firmware w nawigacji powinien się podnieść automatycznie do SW650 ?

Obecnie mam w aucie SW550 i płytę z mapami na 2007

Jak wkładam płytę na 2008 to nawigacja widzi płyte o nazwie 8P0 060 884 AA. Wszystko działa niby poprawnie ale intryguje mnie dlaczego nie wgrał się nowy firmware. Jak w zeszłym roku ładowałem nową mapę to wykonał sie upgrade.

Niby mogę wgrać ten firmware z płyty CD ale ciekaw jestem czy tak ma być czy coś nie bangla z tą płytą ?

Opublikowano

ktoś Ci źle skopiował płytę :polew: gdybyś kupił w serwisie to by było wszystko ok... :wink4: zaleć na spoty warszawskie to się wszystko wyjaśni...

Opublikowano

no :) na spota zapraszamy :P

ja mam nowa mapke :) mozemy sprawdzić :)

mam soft 650

Opublikowano

Witajcie!

Czy mialby moze ktos DVD 2 2008 "Eastern Europe" w Chrzanowie lub Krakowie ?

Bo wlasnie jestem obecnie tutaj w Polsce ale kurcze mapa pusta bo mam tylko DVD 1 "Western Europe" ;(

Dzieki wielkie!

Opublikowano
  • Autor

Alvaro , boberek przecież nie ma płyt "źle wypalonych" bo są tylko oryginały...

Jakby z płytą było coś nie tak to nie działałaby normalnie mapa a tu zero problemów.

Opublikowano

Ja wkladajac plyte z nowszymi mapami mialem od razu aktualizacje softu... Wiec cos jest nie tak u Ciebie.

Moze wczesniej w jakis sposob grzebales w sofcie? Najlepiej bedzie jak podjedziesz do specow w tym temacie - np. do naviservice w jozefowie.

Opublikowano

Hej,

Poniewaz moj wczesniejszy post zostal skasowany (mam nadzieje ze nie naruszylem regulaminu:)) wiec dolacze do tego. Pytanie moje czy ktos z Krakowa jest w stanie mi pomoc z nawigacja - sprzedac/uruchomic mapy Polski gdyz posiadam tylko wersje na zachodnia Europe 2005 ;]

Pozdrawiam

Woodoo

Opublikowano

Tobi a jesteś pewien że masz mape 2008 ? Podam ci potem ile dokładnie zajmuje płyta 2008 to sobie sprawdzisz bo coś mocno wątpie że sie soft nie wgrywa z mapy 2008.

Tak jak ci pisałem na PW wpadnij na spota to wszystko zrobimy .

Opublikowano

a jest znacząca różnica pomiedzy 2007 a 2008???

i czy po zmianie na 2008 europe zachodnia tez trzeba zmienić, czy bedzie latała 2007?

pozdrawiam

Opublikowano

będzie latała co do zmian to nie wiem nie zagłębiałem się za bardzo... mojej wiochy dalej niii ma :polew:

Opublikowano
  • Autor

Postaram się podjechać na spota.

Co ciekawe mapy są nowe bo jest nowy odcinek autostrady od Poznania. :mysli:

Opublikowano

Oniak albo Alvaro... jaką ja mam mapę? 2007 czy 2008? :naughty:

Opublikowano

'08

Opublikowano

no to macie szczęscie :decayed:

żarcik :th: jeszcze raz dzięki za pomoc :kox:

Opublikowano

Trzeniu

Oniak albo Alvaro... jaką ja mam mapę? 2007 czy 2008? naughty

jak chodzi Ci o tą co masz powieszoną pod lusterkiem to 04 z softem 080 :polew: a tak na serio to taka jak napisał Fleja '08 :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam są dwie płyty DVD1 na której nie ma Polski i DVD2 (z Polską). Soft 0650 jest na płycię numer 1 i wtedy go aktualizuje. Płyta numer 2 będzie działać ale aktualizacji softu na niej nie ma. Żeby zaktualizować trzeba włożyć płytę numer 1 (trwa to około 5 minut). Potem płyta numer 2 będzie działała z nowym softem; ]

Opublikowano

To ciekawe , soft zawsze miałem na 2 płytach.

Opublikowano

To jest bardzo ciekawe :mysli:.

Ja mam tylko płytę z Polską i przy jej pierwszym odpaleniu automatycznie zaktualizował się soft.

Opublikowano

Tosiak a kto Ci takich farmazonów naopowiadał ?? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.