Treść opublikowana przez rzeziu
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Ja miałem podobną sytuacje i za 400 zł wymieniłem nastawnik na regenerowany w Nadarzynie pod Warszawą i jak na razie ( a minęło już myślę że ze 3 lata) hula jak ta lala.
-
[ALL B5] Koszt plecionki
A kolego REIKEB jestes zadowolony z usługi? Ja szukam zakładu który by mi wymienił plecionkę, zrobił to nie drogo i dobrze!! Zakład w Warszawie lub bliskiej okolicy. Pozdrawiam
-
[ALL] RNSE nie łapie aktualnej lokalizacji
rozumiem że jak powrócą to muszę udać się do jakiegoś specjalisty z zakresu RNSE. Ciekawe czy nowe oprogramowania np mapa 2012 nie uporządkowała by mojego sprzętu?
-
[ALL] RNSE nie łapie aktualnej lokalizacji
ok to grubsza sprawa bo nie posiadam takiego oprogramowania, a dodatkowo jestem poza granicami, jak są to myslisz że wystarczy je skasować???
-
[ALL] RNSE nie łapie aktualnej lokalizacji
z wtyką sobie poradzę ale z błędami może być gorzej, jak to sprawdzić????
-
[ALL] RNSE nie łapie aktualnej lokalizacji
Witam będą w ten weekend na wyjeżdzie nawigacja chyba sie przegrzała, bo najpierw na trasie mapa sie zawieszała, a poźniej lokowała mnie tak wg mnie z przesunięciem ok 500 m na południe. W trasie powrotnej zupełnie nie radziła sobie. Teraz wskazuje mi aktualna pozycje ok 400 km (tam gdzie zaczęły się kłopoty). Dodam tylko, że jest to mapa 2009 lub 2010 wersja 0650. Czy miał któś juz takie problemy? Co mogło się uszkodzić? CZy może wystarczy jakiś restart i może nowsza wersja mapy, czy raczej jest to jakieś uszkodzenie urządzenia? Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam Wojtek A6 Avant `04 1,9 TDI AWX
-
[ALL] przerywacz kierunkowskazu
Witam poszukuje nr części tzn przerywacz kierunkowskazów jednocześnie jest to włącznik świateł awaryjnych. jest to przerywacz do Audi A6 avant nr nadwozia WAUZZZ4B44N084231. Z góry dziękuje za pomoc. Wojtek
-
Liberty direct
Witam ja mam polisę w liberty juz drugi rok, posiadam OC i AC. Jak za warunki jakie oferują to cena przystępna była. Nie ma amortyzacji, doubezpieczania po szkodzie, części w oryginale itd. Z wypłaty nie korzystałem i nie zamierzam puki co, a wiec nie przekonałem się na swojej skórze jaki jest u nich z likwidacją. A w drugim aucie mam AXA tylko oc. Dla zainteresowanych zachęcam do skorzystania z rabatu 50 zł http://www.allegro.pl/show_item.php?item=614098539 pozdrawiam
-
[ALL] NAvi RNS-E i telefon
Witam wszystkich posiadam navi RNS-E w audi A6 z 2004r C5 i chciuałbym korzystać rownież z zestawu do telefonu. Po wciśnięciuprzycisku tefefon mam informacje ze nie jest zaistalowana taka opcja. I moje pytanie brzmi czy RNS-E posiada bluetooth i czy mozna cos doinstalowac co bym mógł korzystac z tego dobrodziejstwa. z gory dziekuję za pomoc i podpowiedzi.
-
[B6 BBK] Polonizacja Navi Plus
jak można to i ja poprosze jakieś info gdzie to mógłbym załatwić w mazowieckim, może w wawie ktos to robi??? pozdr
-
[ALL] RNS-E Mapy 2008 i upgrade firmware
a jest znacząca różnica pomiedzy 2007 a 2008??? i czy po zmianie na 2008 europe zachodnia tez trzeba zmienić, czy bedzie latała 2007? pozdrawiam
-
[A6 AWX] Tuner TV do RNSE opinie i propozycje
ctv mogłbyś sprecyzować jak to ma sie nazywać???? ja czasami patrze ale nie bardzo wiem co jest potrzebne tzn adapter tuner jakieś kable?
-
[A6 AWX] Tuner TV do RNSE opinie i propozycje
to fatycznie chyba nie bedzie miec sensu i lepiej zainteresować sie dvd.
-
[A6 AWX] Tuner TV do RNSE opinie i propozycje
Witam posidam navi RNSE i zastanawiam sie nad tunerem TV i ewentualnie dvd. Z jakimi to sie wiąże kosztami? z góry dziękuje za opinie i podpowiedzi. pozdr Wojtek A6 AVANT 1.9 TDI AWX sprzedam http://otomoto.pl/renault-espace-expresion-f-vat-bezwypadkowy-C3775045.html Kolego na forum jest dział sprzedam więc tam zamieść to ogłoszenie... No chyba że ja mam to rozbić ale za to, to będzie już się kropeczka należała... - Alv
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa - regeneracja i utawienie
ja byłem u goscia DIESEL SERWIS Podkowiński Bogdan 05-830 Nadarzyn (k. Warszawy) ul. Graniczna 4 tel: 022 729 89 50 0-606-820-768 Naprawił mi nastawnik za w sumie rozsądna kase. Zadzwoń pogadaj i się zastanów czy to Cie interesuje. Ja moge z czytym sumieniem polecić. Naprawiał mi Audi 80 1.9tdi 1Z
-
Czyszczenie tapicerki skórzanej
a ja miałem okazje czyścić juz tapicerke w dwóch moich autkach. Do czyszczenia użyłem ściereczek dla niemowlat, są nasączone jakims preparatem i mieciutki i dośc dobrze usuwa zaniczyszczenie. Pożniej do konserwacji używałem preparatu Audi (500 ml) który zakupiłem w ASO za 33 zł. Polecam
-
ASO poszukuje dobrego i z przystepnymi cenami
Witam zbliża mi sie przeglad mojej niuni i szukam dobrego ASO i niedrogiego ASO. Jak zadzwoniłem do Auto Vivy to sie podłamałem bo za przglad po 150 tys chca 2000 zł. moze macie jakiś propozycje, na terenie Wawy lub w całej polsce???? * jeszcze raz napiszesz ten sam wątek w 2 różnych działach to na początku działania na forum otrzymasz ostrzeżenie - lukaszr
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
sa rownież oryginalne markowane przez audi preparaty do czyszczenia i konserwacji skóry. i mysle ze to jest najlepsze wyjscie dla naszej tapicerki.
-
[B5 AFN] Jak uruchumic CB radio w angli..
dokładnie tak przestaw ustawienia radia CB na GB i nie powinno byc problemu. ja kupiłem radyjkoz ustawieniami z espani i tez nic nie chodziło i po przestawieniu pomogło. pozdr
-
jaki opony na lato?proszę o opinie 205/55R16
Jestem na etapie szukania opon na lato do mojej A6. Rozważam dwie opcje 1. Dunlop SP Sport 01 2. Goodyear EXCELLENT Proszę o opinie użytkowników ww opon. pozdrawiam i z gory dziękuje za informacje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na imie mam Wojtek, od 97 roku jeżdzę audi. Kiedyś była 80 z `81 1,6 d Teraz 80 `94 1,9 TDI 1Z i do 2 miesięcy A6 1,9 TDI AWX pozdrawiam